Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megkérdezhetem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezhetem a barátnőmet hogy szerelmes-e belém? (17F)

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja járok a barátnőmmel. Ő olyan típus, aki nehezen mutatja ki az érzéseit, de tudom hogy szeret engem, csak jó lenne tőle hallani hogy szerelmes belém. Azt nagyon sokszor mondjuk egymásnak hogy "szeretlek", (élőben és telefonon is) de ez mégis más lenne.

2014. júl. 5. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elég furcsa lenne, illetve ha meg nem, akkor gáz is. De ha intelligens, nem dobálózik a szeretlek szóval csak úgy. Én néha csak nézek a barátomra, és annyi érzelem van bennem, hogy kibuggyan belőlem, hogy Szeretlek, mert nem bírom magamban tartani, de mindig komolyan gondolom. :)
2014. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kerdezz ra. Ha megvolt irdle mivolt a reakcio:) Nem kerdezett vissza egybol h ' Es te szerelmes vagy belem?'
2014. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én megkérdeztem a pasimtól és lett is belőle vita,mert azt hitte,hogy szakitani akarok...de aztán jobb lett minden szoval próbáld meg:)
2014. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!