Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ugy érzem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ugy érzem szerelmes lettem a pasim testvérébe?

Figyelt kérdés
Nemrég kapcsolatot keztem egy fiuvan akinek az öccsével egy helyen dolgozunk és minden nap látom és vele vagyok fél napokat.. A barátom tesoja is 17 éves mint én . Ahogy minél több idöt töltök vele egyre jobban ugy érzem hogy szeretnék vele lenni mert mindig megtud nevettetni olyan rendesen beszél hozzám és aranyosan néz rám.. Multkor ugy éreztem hogy volt valami hirtelen vonzalom közöttünk de lehet hogy tévedek..De egyre jobban ugy érzem hogy a barátom öccsébe lettem szerelmes most mit tegyek???

2014. júl. 6. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Szép vége lesz ennek..majd kiderül,h nem kellesz az öcsinek..jól beégel..aztán 2 szék közzül seggre..
2014. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Legyél a barátoddal.
2014. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!