Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki a saját testvérébe szerelmes?

Figyelt kérdés

Olyanok, akik nem csak plátóian, de akár fizikálisan is válallják egymás előtt?

Saját kérdéseimre keresem a választ, megköszönném, ha írnátok!


2011. jan. 26. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Persze hogy vannak olyanok,ezt nevezik ugy hogy pszichiátriai eset...komolyan mondom,kezeltesd magad.
2011. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez beteges,és a törvény is tiltja..Tényleg menj dokihoz,ha ilyen gondod van!
2011. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Édes testvér/féltestvér vagy csak 2. házasság révén lettetek testvérek, de vérségi kötelék nincs? Azért ez nem mindegy.

Ha vér szerinti testvérek vagytok, akkor elég nagy a gáz, de inkább azzal, hogy rosszul értelmezel bizonyos érzéseket, illetve belebeszéled magadba, hogy amit testvérként ézel az szerelem. Itt vagy magadban kell rendet raknod, vagy tényleg külső segítséggel, akár egy pszichológussal karöltve. De a legjobb lenne, ha ki tudnád verni a fejedből simán, és egyszerűen. A testvéred az testvér. A vérfertőzés pedig egy igen gusztustalan és utálatos dolog pl. a Biblia szerint is.

Nyilván látod a jó tulajdonságait, és a külsejét is meg tudod ítélni, de nem szabad úgy ránézned, mint a másik nem egy képviselőjére. Bennem soha fel nem merülne ilyen, még nem vér szerinti "rokonok" esetében sem. Ők a családom, semmi több.


Ha csak úgy vagytok testvérek hogy pl. az "új apukádnak" volt egy fia és az is jött vele, az megint más. De ha nem működik, akkor ebben az esetben nagyon vacak tud lenni, hogy továbbra is egy fedél alatt kel éljetek....


A lényeg, hogy felejtsd el, ez azért elég aberrált gondolat.

2011. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Én ilyet csak abban az esetben tudnék elképzelni, ha a testvérek csak házasságon keresztül kerülnek testvéri kapcsoltba és semmilyen vér szerinti kötelék nincs köztük. De még így is fura, viszont elfogadható.

A másik esetet, ha vér szerinti testvérek kerülnek ilyen általad említett kapcsolatba, nem tudom elfogadni és nem is akarom.

2011. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Én voltam a bátyámba:)
2011. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Ja és csak mostohatesó volt és én 17 ő 19.

De végül csak petting volt az egyik szakítása után.

2011. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Mivel anonimitás véd, ezért én bevallom, hogy én az öcsémmel szexeltem (2 évvel fiatalabb), elég sokat. Szerelem nem volt, de testi igénye volt mindegyikünknek, barát, barátnő nem volt, ezért miért ne alapon kipróbáltuk és nagyon élveztük. Néha még csináljuk ha épp egyikünknek sincs senkije.

Lehet lepontozni meg aberráltnak nevezni, de legalább elmondtam, bevállaltam.

2011. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

saját igazi vér szerinti tesód volt utolsó? azaz közös apa közös anya? És nem tudnak róla?

és ha véletlen terhes leszel, és beteg gyereketek lesz?

vagy kiderül? Jogilag is erkölcsileg is tilos és beteges elvileg

2011. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!