Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ex barátnőm párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brandon91 kérdése:

Ex barátnőm párkapcsolatban van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos röviden annyi hogy még mindig szeretem a volt bnőmet friss kapcsolatban van szóval még esélyes. Szoktunk beszélgetni minden. Hogyan szerezzem vissza? elég elszánt vagyok a dologgal kapcsolatban és negatív elbizonytalanító választ nem fogadok el :) hogyan viselkedjek hogyan viszonyuljak a dologhoz? mit tanácsoltok?

2014. júl. 6. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ne foglalkozz vele. Nem véletlenül ex barátnő.
2014. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor beszéltek..mindig hozd fel a közös emlékeket, és ilyesmik..ne legyél átlátszó..ha úgyvan vígasztald meg szép szavakkal,rájön, h te jobb leszel mint a mostani!

22/L

2014. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mutatkozz te is egy másik csajjal.
2014. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én nagyon pozitív ember vagyok, és magabiztos, szóval én minden rossz helyzetből látok reményt. Igazából most az érzelmeimet hátrébb helyezem, mert ide ész kell. Köszönöm az útmutatókat, ha valaki még tudd valamit tanácsolni az nagyon szívesen fogadom :)
2014. júl. 6. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:

hmm nem lehetne elfelejteni ezeket a taktikákat és praktikákat és őszintének lenni?

szerintem elég nagy hülyeség mással mutatkozni meg hátulról megkerülni őt és felhozni az emlékeket. Ezt lehet egyenesen is mikor őszintén elmondod neki hoyg szereted és vissza akarod kapni.

Ezzel nem csak őszintébb vagy de időt és energiát is megspórolsz.

2014. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem azért szakított mert szeret, utóbbi időben elég sokat vitatkoztunk azelőtt meg tökéletes volt. Igen mondtam már neki szakítás után hogy szeretem... Tudja is! Ez a mostani kapcsolata zavar hogy viszi ide oda, lehet hogy kevés vagyok... Gondolom erre jön a duma hogy aki szeret az anélkül is szeret! Diák vagyok most is tanulok nyáron és nem tudnám ide oda vinni... Nekem ő a legfontosabb 6 hónap telt el azóta és lehetetlen hogy elfelejtsem! Az a kérdés hogy mit hogy tegyek? Lehet hogy benának hangzik...
2014. júl. 7. 13:40
 7/7 anonim válasza:
Felejtsd el, de komolyan. Ismerkedj, csak vannak barátaid is.Bulizz, dolgozz, élj a hobbidnak, ha van. De a csajt hagyjad, töröld ki teljesen az emlékeidből. Nyilván ha adott valami kis pozitív jelet feléd, akkor más a helyzet. De ne alázkodj meg, én megtettem és utálom magam ez miatt. De már gyűlölöm őt és soha többé nem akarok hallani róla.
2014. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!