Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 21 éves fiú és 15 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves fiú és 15 éves lány kapcsolata működhet vagy ez már tényleg sok?

Figyelt kérdés

Most ballagott még csak 8-ból. Idén. Nem érzem magam hú de felnőttnek (nem is vagyok az) de néha azért jöhet olyan téma amit még /szerintem/ Ő elviccelhet és nem vehet komolyan. Esetleg nem érti meg a fontosságát.


Én vagyok a 21F.



2014. júl. 8. 20:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Megszólnának ugye? Hogy Én mit akarok tőle...
2014. júl. 8. 20:04
 2/18 anonim ***** válasza:
az
2014. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
sok... elég sok! tizenöt, érted, 15 !!! próbálkozz 3-5 év múlva... de tizenöt, tizenöt!!!!!!!!!!!!!15!!!!!
2014. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
te vagy az sanyi?
2014. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A családban még véletlen sincs Sándor nevű ember.
2014. júl. 8. 20:10
 6/18 anonim ***** válasza:
A 15 éves lányok többsége (NEM MINDENkI),éretlen,olyan korszakban van hogy nemtudja mit akar.Olyanokat koppanhatsz hogy az hihetetlen.És igen sok.
2014. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Háát ez elég sok mindentől függ... Pl.: a lány mennyire komoly egy ilyen kapcsolathoz...

te mennyire tartasz ki mellette,mert ha igazán szereted akkor a korkülönbség egy kicsit sem számít,de ha gyerekes és a szex témát viccesnek találja akkor hagyd... ezek komoly dolgok ... :)

2014. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát ez durva, igen. És elsősorban nem őt, hanem téged szólnának meg. Persze ha minden tök jó köztetek, és tényleg kölcsönösen nagyon szeretitek egymást, sok a közös téma/elfoglaltság, akkor meg lehet próbálni, akkor nem kell foglalkozni másokkal. Viszont ha tényleg nem érettebb, komolyabb, mint egy átlag 15 éves, és vannak olyan dolgok, amiket nem vesz elég komolyan, nem tartja fontosnak, akkor itt nagyon sok probléma adódhat. Szóval alaposan gondold végig, hogy igazából mit szeretnél, hogy megéri-e bevállalni vagy sem! De te hozd meg azt a döntést, amit szeretnél, ne mi! Hajrá!
2014. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az csak 6 év. Jó még elég éretlen lehet a csaj, de szerintem aranyosak vagytok.
2014. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt csak, ha úgy adódna nem bánnám. Teljesen még nem ismerem, ilyen szex és hasonló téma még szóba sem került (nehogy azt higgye, hogy csak szexre kell). Komolyabb téma meg nem nagyon volt még.
2014. júl. 8. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!