Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valakinél magasabb a barátnője?

Figyelt kérdés

Legyen az pár centi, vagy 10..

minden választ várok, fiúk, lányok!:)



2014. júl. 9. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi! Engem konkrétan sosem zavart!
2014. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is magasabb a barátnőm, olyan 5 centivel.
2014. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
furi, de leszar.om
2014. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, nem járnék magasabb lánnyal.
2014. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kezdtem párkapcsolatot soha alacsonyabb pasival. Engem zavar és kész. Nem tehetek róla. Mást meg nem fogok becsapni. Akkor már inkább össze sem jövök vele...


Olyan eset 1x volt, amikor az egyik barátommal aki csak barát, lefeküdtünk. Egyszerűen csak mindketten szinglik és magányosak voltunk, és megtörtént. Ennyi. Azóta is az egyik legjobb barátom. De soha nem vállaltam volna fel mint párkapcsolatot.


A férjem sem jött volna össze nála magasabb nővel, mert zavarta volna.

2014. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magasabb vagyok a barátomnál kb. 6 centivel,de egyáltalán nem zavar minket:)

Szerintem ez teljesen emberfüggő dolog! Ha Téged és a párodat sem zavarja,fel meritek egymást így is vállalni és nem foglalkoztok más negatív véleményével,miért ne?;)

2014. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!