Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért és hogyan viseli el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért és hogyan viseli el egy férfi, hogy MINDIG MINDENBEN a barátnője dönt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 19:03
1 2
 1/11 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Vannak ilyen kényelmes emberek. Ha nem döntenek semmiről, nincs miért okolni őket, konfliktus mentes kapcsolat. Habitus kérdése, vagy ezt látta otthon is.
2014. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tegyük hozzá, hogy a csaj akaratos és buta
2014. jún. 30. 19:09
 3/11 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Édesapám szokta mondani, hogy vitatkozni mindig csak azonos felkészültségű emberrel szabad. Ja meg, hogy ha hallgattál volna bölcs maradtál volna.


Amúgy legalább jól néz ki a lány?

2014. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Édesapám szokta mondani, hogy vitatkozni mindig csak azonos felkészültségű emberrel szabad. Ja meg, hogy ha hallgattál volna bölcs maradtál volna.


Ezt nem értem, miért írtad :$


Hogy jól néz-e ki? Az, hogy én elkapnám néhány kanyarra, nem jelenti azt, hogy másoknak is tetszik :)

2014. jún. 30. 19:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem érted azt a mondást, akkor te az általad említett nő felkészültségi szintjén lehetsz, kérdező :)


(A mondás azt sugallja, hogy az nálad butább emberrel felesleges vitázni, mert mivel buta az észérvek úgysem győzik meg. Szintén áttételesen a válaszoló azt sugallja még, hogy lehet az általad említett férfi emiatt nem vitatkozik a nőjével, mert nem érdemes.)

2014. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd megkérdezem a tesómat. Egy ideje már bírja. Egyébként elég kényelmes ember lett, mondjuk eddig se volt egy idegbeteg típus, inkább nyugis, néha már-már lusta volt mindig is. Biztos ezért választott olyan nőt, aki szereti, ha nála van a kontroll.
2014. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én eléggé irányító típus vagyok, a leghosszabb kapcsolatom 5 év volt és a volt barátomat nem zavarta. Neki minden mindegy volt. Bármit kérdeztem, az volt a válasza, hogy hát neki mindegy, meg ahogy gondolom, ahogy nekem kényelmes... Hát ez egy idő után már eléggé zavart :)


De őt egyáltalán nem zavarta ez.


24N

2014. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hallottam egy olyan férfiról (?), aki ezt 10 éve csinálja...


Valamokka, köszi, úgy késő este hirtelen nem kapcsoltam :)

2014. júl. 1. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam elszakadna a cérna, és helyreraknám
2014. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó ki milyen tipus , de a legtöbb férfi ráhagyja a nőkre egyszerűbb, mint gondolkodni vagy veszekedni ... én speciel jobban örülnék ha a páromnak lenne véleménye és néha kiállna mellette .
2014. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!