Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Hosszú sztori,szóval aki nem akarja elolvasni az most lapozzon tovább.

Barátommal 1 éve vagyunk együtt,utóbbi időben megromlott a kapcsolatunk.Megcsalt,megbocsájtottam neki,viszont ezek után is folytatta a viselkedését,elhanyagolt,a barátaival volt,vagy gépezett mint sem velem.Időközben megismertem 1 srácot,akivel jóban lettünk,és elkezdtem iránta többet is érezni.A barátom féltékeny lett(nagyon),szóval kijelentette,vagy ő vagy pedig a másik srác.Itt a probléma,hisz barátommal 1 éve együtt vagyunk,kötődök hozzá,és szeretem őt,még ezek után is.Viszont a másik srácot is nagyon megkedveltem,megszerettem(nem vagyok belé szerelmes,de nem is csak barátként tekintek rá,és nem is tudnék csak barátként tekinteni rá).Nem tudom mit tegyek,hisz barátommal 1 éve együtt vagyunk,jó az utóbbi időben nem úgy viselkedett ahogy kellett volna(nagyon nem),de most megigérte hogy változtat a viselkedésén csak szakítsam meg a sráccal a kapcsolatot.Viszont a másik srác idősebb a barátomnál,komolyabb,és tudom hogy ő komolyan gondolná,barátomon pedig most nem látom azt,hogy annyira szeretne engem mint én őt.Nem tudom mit tegyek,nem akarom elveszíteni egyikőjüket sem.Az eszem szerint a barátomat kellene választanom,hisz mégis 1 év,és szeretem őt,és nem helyes hogy közben máshoz bújuk,más kezét fogom stb,viszont a szívem mélyén a másik sráchoz is kötődöm.



2014. júl. 10. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre! (elég elcsépelt mondat de gyakran bejön :))
2014. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele az az 1 év nem is annyira sok,bár kevés sem. De ha a másik fiút választod akkor lehet,hogy vele többet is együtt lennétek,mint a mostani barátoddal. Lehet,hogy a barátod megígérte,hogy változtat,de valószínűleg nem fog vagy ha igen akkor is max 1-2 hétig aztán minden a régi lesz. Legalábbis ez az én véleményem.
2014. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tűnsz olyan idősnek hogy le kellene ragadnod egy olyan kapcsolatban csak ...CSAK egyetlen év miatt, amiben nem becsülnek meg rendesen.. és ilyenkor bezzeg tud szeretni? akkor miért nem szeretett amikor megcsalt?

igazából ezt így kívülálló se tudja hogy mit tegyél, mert kb ugyanannyira kockázatos benne maradni, meg egy ismeretlenbe ugrani... bár tudod hogyha megcsalt és visszaszerezte ennyire a bizalmadat is hogy megbocsáss neki és visszafogadd, és ott akkor nem kapott észbe és ugyanúgy elhanyagolt akkor inkább hagyd ott... egy esélye már volt, azt is elrontotta, most bezzeg mentené ami menthető mi? na persze

2014. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát a srác is ugyanezen a véleményen van,és igaza van.Tudom,hogy igaza van,a legjobb barátnőm is ugyanezt mondta,de szeretem a barátomat....ezek után is szeretem....muszáj megadnom neki az utolsó esélyt,lelkiismeret furdalásom lenne ha nem tenném...tudom,hogy a srác megbecsülne és szeretne,de még 1 utolsó esélyt adnom kell a barátomnak...
2014. júl. 10. 00:54
 5/9 anonim ***** válasza:

már megtetted, drága. nem élt vele. ugyanúgy nem törődött veled.... "folytatta a viselkedését,elhanyagolt,a barátaival volt,vagy gépezett mint sem velem."

idézzek még?

"barátomon pedig most nem látom azt,hogy annyira szeretne engem mint én őt."

2014. júl. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne adj neki több esélyt, nem érdemli meg. Semmit se fog változni, és lehet elveszíted a másik srácot. Mi van akkor ha a másik sokkal jobban figyelne rád, és igazán szeretne. A barátod meg is csalt, én nem adnék neki több esélyt.
2014. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megcsalt a barátod, hanyagol és te ezek után még esélyt akarsz neki adni? Csak mert most beszart, hogy konkurenciája van, és "megváltozik"? Tudod mit? Adj neki esélyt!

Legalább a másik srácnak lesz esélye normális, tartással rendelkező nőt találni.

Mindezt nőként mondom.

2014. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 év, 1 év, 1 év ...csak ezt szajkózod!Mintha olyan boldoggá tett volna abban az 1 évben.Nem is értem minek írtad ki a kérdést,te már döntöttél!Folytasd csak egy olyan kapcsolatban,ahol megaláznak,mellőznek és hanyagolnak. De tudod lehet ám boldogan is élni...
2014. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
áá ezek az ígérgetések ... ne higgy neki , lehet egy ideig normális lenne tényleg de egy idő múlva tutira visszatérne a hülyeségéhez , szóval sztem nem érdemes...inkább próbáld meg ezzel a másikkal. nincs értelme a mostanira várni sztem :) csak ragaszodsz hozzá és ennyi , ha szereted is majd elmúlik
2014. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!