Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Én csak a fiúknál tapasztaltam még eddig ezt.


Szóval, hogy összejön egy lánnyal, együtt van vele valameddig, kitalál valamilyen indokot(úgy, hogy látszólag minden rendben van), hogy szakítson és összejön az exével, vagy egy másik lánnyal.


2014. jún. 15. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
mert egy ótvar nagy farok teli van spermával
2014. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te lány vagy, ugye? Ezért tapasztaltad csak fiuknál. Csajoknál is előfordul, hogy van rejtett tartalékuk.
2014. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen lány vagyok. csak azért nem értem mert legutóbbi ilyen esetnél a srác már vagy fél éve szakított az exszel én meg csak dobva lettem kitalált ürüggyel, hogy ő dolgozni akar és ugyanúgy csajozik tovább.
2014. jún. 15. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyenek vagyunk mi emberek, erre magyarázatot találni nagyon nehéz vagy nem is lehet. Én fiú vagyok, engem is hagytak már ott exbarátért.

Talán előjönnek régi emlékek, és rájön hogy még mindig őt szereti, nem tudom, de logikát ne keress benne, mert nincs sajnos.

2014. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!