Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet nem nekem való ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem nekem való ez a 'barátnőzés' dolog?

Figyelt kérdés
Csak azt látom hogy az idő-pénzem elmegy, ha meg szerelmes leszek, akkor figyelni sem tudok a saját dolgaimra. Más is járt már így? Mi a megoldás?

2014. júl. 12. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy akkor általában a legjobbat tudod magadból kihozni. Megfelelő emberrel kell kezdeni, előtte jól megismerni.
2014. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor lehet. Talán nem ártana egy kis szünet a szívednek. És ezalatt talán ki tudod találni, hogy mire is vágysz igazából :)
2014. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Tapasztalataim szerint a nő megléte mindig drágább, még ha nem is közvetve rá költöd a pénzt. Ezt kb úgy tudom definiálni, hogy plusz 50%-os kiadás a nő megléte.

Meg persze a fejedben folyton ő jár ezért nem tudsz figyelni rendesen.

2014. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Változtass a hozzáállásodon.


Tudod mikor voltam utoljára kamaszosan, rózsaszín felhősen, hülyén szerelmes? Kb. 20 évesen. Azóta változtattam magamon pozitív irányba annyit, hogy már én uralom az érzéseimet és nem én leszek durván szerelmes a nőkbe, hanem ők belém.


"az idő-pénzem elmegy"

Ha így fogod fel, az azért lehet mert nem kaptál még sok jutalmat ezen a téren, vagy mert nem élvezed a kapott jutalmakat.

Így gondolkoznál egy kiadós dugás után, hogy milyen rossz volt az egész folyamat, mert az időd, pénzed ráment? Nem hiszem.

2014. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pasizz inkább, ha úgy érzed... :)
2014. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Én is így vagyok vele, egyszerűen csak testileg érdekelnek a nők érzelmileg nem.
2014. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy akkor törekszem kapcsolatra, ha már annyira vagyok egzisztens hogy soha többet nem kell dolgoznom. Utána jöhet a család. Ha nem jön össze, akkor örömmel halok ki :D
2014. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
a hobbikra költeni kell. Aki spórol az ne csajozzon. Ha ez nem természetes, akkor valamin változtatni kell. Nem kötelező mindig barátnővel lenni. Asszem azért neked is szükséged van egy partnerre, csak ezek szerint rosszul választod ki őket.
2014. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én mondhatni a ló túloldalán vagyok. Van párom, szeretem, de valahogy nem megy a szerelem-dolog nekem éjjel-nappal. Képtelen vagyok fülig szerelmes lenni, állandóan rá gondolni, mert félek tőle, hogy nem tudnám elvégezni rendesen az egyetemet, vagy valami olyant csinálnék amit nagyon bánnék, ha egyedül lennék... Sajnos nekem nehezemre esik feldobni bármit is egy kapcsolatért és mindig ott van az, hogy vajon ha vége lenne, bánnám-e az adott lépésemet... De mikor vele vagyok, azt is imádom, akkor tényleg megvan az a szerelmes érzés, de amint nincs ott, mintha elvágták volna. És ragaszkodom a sráchoz, olyan "életem része"-érzés, mint egy barát vagy egy testvér. De voltam úgy is, mint te... Nem tudom máshogy megfogalmazni, kell egy külön rész, ami csak a kapcsolatról szól és semmi nem függ tőle. Mikor pedig a saját dolgaiddal kell foglalkoznod, minden létező dolgot félreteszel, megszűnik minden és nem hagyod, hogy bármi belezavarjon abba. Igazából szerintem a megfelelő partner a kulcs. Van, aki elveszi az életed, mert mindig a nyakadon lóg. Van, akinek van sajátja és egyet ért veled abban, hogy külön is kell élni és együtt is és mindezt úgy egyszerre, hogy egyik sem árthasson a másiknak. (Például rendesen végezhesd a munkádat és elérd azt, amit kapcsolaton kívül magad miatt szeretnél, de legyél annyira tekintettel a kapcsolatra, hogy ami azzal jár (heti minimum 1-2 közös program, hűség, ha vele vagy, figyelem), azt tiszteletben tartsd.) Kicsit skizo élmény az elején, hogy "két életet élsz", de rá kell érezni. :)

20l

2014. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!