Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan érjem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan érjem el egy fiúnál hogy észrevegyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már egy ideje tetszik nekem egy fiú, már tud is róla, de én nem jövök be neki.. hogyan tudnék ezen változtatni? A helyzet hogy megértem, mert nem vagyok túlságosan szép, sem annyira vékony.. segítsetek!

13/L



2014. júl. 12. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz be neki, akkor hagyjad.
2014. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megpróbálom.. lehet így lesz a legjobb.. csak ez nem megy ilyen könnyen:(
2014. júl. 12. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele többet, barátkozz össze vele. és el tudod érni akkor, h talán beléd szeressen. Még nem halottam olyan esetről, h egy fiú friendzone-olt. (Egy idő után a fiú többet érez egy fiú-lány barátságban.)
2014. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. júl. 12. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:
De szoros barátság legyen, érezze azt, h a legjobb lány ismerőse vagy.
2014. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos velem is ez a helyzet,a kiszemeltem észre sem vesz.De szerintem az a legjobb ha elérhetetlennek mutatod magad,aki nem egy könnyen kapható lány.Ezzel majd kihívást jelentesz neki.Sok sikert!!!

2014. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. júl. 13. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!