Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 gyermek tényleg jelenthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyermek tényleg jelenthet akadályt?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy férfival, aki válófélben van, de van 3 gyermeke.

Nekem nincs gyermekem, és egyedül élek.

Nagyon jól alakul köztünk a kapcsolat, ő egy fantasztikus ember, el tudnám képzelni vele akár az egész hátralévő életemet, és ő is így gondolja, szokta is mondani. :)

Ebből nagyon szép kapcsolat lesz, ha végre öszzejövünk, csak néha olyan butaságokat beszél, hogy pl. én túl jó vagyok hozzá, meg hogy nekem biztos nem őrá van szükségem, idős hozzám (13 évvel idősebb) meg hogy olyan kellene nekem, akinek nincs gyermeke, mert őneki már van.

Amikir ezeket mondja, mindig megölelem, hogy kis buta, és ő meg úgy szorít, mintha nem akarna elengedni, érzem, hogy ragaszkodik hozzám, szeret.

Nem akarom, hogy ilyen butaság miatt aggodalmaskodjon.

Hogy tudnám meggyőzni az ellenkezőjéről?

Vele leszek, míg világ a világ, mert én is szeretem. :)



2014. júl. 13. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos már bevagy oltva igazi balek vagy
2014. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hessegesd el a rózsaszín felhőt a szemed elől. Még nem tudod mit vállaltál :(
2014. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is éreztem már ilyet...nem érdemlem meg azt a lányt aki közeledik felém...ehhez sajnos idő kell és a szeretet nyelvén kifejezni a szeretetet...úgy tűnik neki a testi érintés a szeretet nyelve, szóval spontán is öleld meg néha :) nekem is az a szeretet nyelvem és tudom, hogy az megnyugtatna :) ha nem ismered az 5 szeretet nyelvet ajánlatos utána olvasni, hogy biztosan sikerüljön

Remélem összejön nektek, sok sikert hozzá! Legyetek boldogok és szeressétek egymást! :)

21F

2014. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fantasztikus emberek nem szoktak válni, azok megmaradnak a családjuk mellett, még akkor is, ha vannak problémák. Szerintem teljesen igaza van azokban, amiket mond neked. Három gyerek azért nem semmi. Három gyerek után fog gyerektartást fizetni, a három gyerekével rendszeresen fog találkozni és a gyerekek miatt tartja a kapcsolatot a volt feleségével. Időnként neked ez majd problémát fog okozni, mert pl. dicsekedni fog a gyerekeivel, amit te nem fogsz mindig repesve fogadni. Hidd el, nem olyan "kis buta", mint ahogy te becézgeted őt. Úgy hogy ne akard meggyőzni az ellenkezőjéről, úgysem fog sikerülni. Ezt ő maga is nagyon jól tudja és tisztán látja.
2014. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!