Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A házasságon kívüli gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságon kívüli gyermek valóban zabigyerek, ami rossz dolog?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
hát csak ha nem tudod ki az apja, vagy ha az apja nem segít semmiben és elmegy, és ez a gyereknek lesz rossz főleg, amugy meg már társadalmilag elfogadott szerintem, nem olyan nagy szám már a házasság , hamar véget érnek mostanában
2014. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, de az itt szexuális tanácsokat kérő fiatalokat ez nem érdekli. a lényeg, hogy jót szexeljenek, aztán lesz, ami lesz.
2014. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem rossz dolog. Tök mindegy, hogy a szülők házasok-e vagy sem, nem ez a lényeg. Apuka vagy éppen anyuka ugyanúgy leléphet ha házasok, ha nem.
2014. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Én amondó vagyok, hogy egy darab papír nem fogja az apát odakötni, ha amúgy sem volna hajlandó foglalkozni a gyerekével. A házasságnak manapság nincs akkora értéke sokak szemében, mint régen. Talán kivétel a vallásosok. Viszont éretlenül, felelőtlenül szexelni össze-vissza mindenkivel és egy futó kalandból gyereket szülni, még rosszabb esetben ismeretlen apától, nagy hülyeség.


A barátom szülei sem voltak házasok, számomra nincs jelentősége, hogy egy gyerek házasságba szülessen. Nem az fogja megmondani, hogy a jövőben mennyire lesznek felelősségteljesek a szülei.

2014. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor rossz ha az egyik szülő vagy mindkettő éppen másnak a férje, felsége (magyarul szeretői viszony van). De ezekről nem a gyerek tehet.
2014. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az sokat elmond a felelősségvállalás átgondolásáról, ha valaki nem szereti a kötöttséget, nem akar elköteleződni egyvalaki mellett, ezért nem veszi el a csaját, de viszont felcsinálja, mert az még olyan laza dolog...
2014. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nagybácsi lettem. Öcsémék nem házasok, de senkit nem érdekel. Úgyhogy nálunk nem. Az a lényeg, hogy gyönyörű a kisbaba, látszik, hogy szeretik egymást, és hogy család. Ettől még tervezik a házasságot, de nem kell sietni.
2014. máj. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!