Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 év körüli srácok, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli srácok, milyen programnak örülnétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanában túl sokat üldögélünk otthon a párommal, szeretném egy kicsit kimozdítani :) Ehhez szeretnék ötleteket kérni! Persze nyilván én ismerem őt, nem ti, de én női fejjel gondolkodom, így kíváncsi lennék, milyen programnak örülnének a hasonló korú fiúk :)


Előre is köszi minden választ!


(Utóirat: a szexuális életünk feldobására vonatkozó ötleteket mellőzzétek, arra semmi szükség.)



2014. júl. 13. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
focimeccs, vagy sörözgetés a haverokkal, nélküled...:D
2014. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

hát én egy php-ban megírt dinamikus mező megjelenítőnek ami mysql-ben tárolja az adatot most örülnék...vagy egy skynet 2.0 se lenne rossz

21F

2014. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én egy strandolásnak, kis sétának, táncnak, esetleg közös napozásnak örülnék.


20/F

2014. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jogos, ezt is kihagytam :) Bőven van ilyen lehetősége, főleg most a vb miatt, ma is megy a haverjaival a döntőre, úgyhogy ebből a szempontból nem lehet oka panaszra :) De azért köszi...
2014. júl. 13. 16:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Előző válasz az 1. válaszolónak ment, 2. köszi a semmit, 3. neked tényleg köszi! :)
2014. júl. 13. 16:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyílván amit szeret. Ha a barátnőm kijelentené, hogy ma megyünk moziba, már megvette a jegyeket, örülnék, mert szeretek moziba menni, de általában én hozom fel a témát.De mindennek örülök, ha csak sétálni akar menni, annak is.
2014. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem tudom hova valósi vagy :) városi vagy falun:)


szervezz egy kis fürdőzést vagy tópart vagy városi strand!

ez úgye jó mert kint vagytok lehet hűsölni és lehet együtt marháskodni szórakozni...


másik lehetőség túra vagy kerékpár vagy gyalog de ebben nem olyat szervezz aminek nincs célja:)


haa komolyabb kültségeket is eltudtok viselni akkor mehet iylen hogy állatkert vagy vidámpark vagy ami minden városban van MOZI ekkor figyelj arra hogy közös legyena film választás, mert mi pasik nem feltétlen rajongunk egy csöpögős filmért:)


hirtelen most ennyi ötlet jött ha lesz még dobok:)

üdv egy 23f :)

2014. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#2 ismét:

nincs mit, gondoltam leírom nekem milyen program esne jól, úgy tűnik ez most nálad nem aktuális :) de nehogy elfelejtsd, talán egyszer pont ez fogja feldobni a napot :)

2014. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Budapestiek vagyunk egyébként, ez kimaradt :) Köszi szépen! Lehet, hogy állatkert lesz belőle, mert arról már beszéltünk többször :)


Igazából leginkább az a bajom, hogy folyton szóba hozom a programötleteket, ő mindenre rábólint, mondván "akárhova szívesen jön velem", de valahogy ez így nem győz meg arról, hogy neki amúgy is lenne kedve :)

2014. júl. 13. 16:29
 10/12 anonim ***** válasza:

állatkert ne :D én utálnám :D

23/F

2014. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!