Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy srác elhívna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy srác elhívna randizni, milyen programnak örülnétek a leginkább? Megvalósítható dolgokat szeretnék olvasni, köszi 19F

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
cserebogárszezonba közös bukó nélküli motorozás
2010. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Séta a Ligetben, Várnál, vagy csak úgy bárhol. Elsőre szerintem ez a legjobb.
2010. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
állatkert, teaház, normafa
2010. ápr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Séta, kávéház, könyvtár (bár ezt lehet csak én szeretem). elsőre szerintem még nem kell nagyon program, csak beszélgetés. Később lehet mozi, kiállítás, valami sport, nyáron strand, télen kori. Nekem ezek tetszenének.
2010. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
csak mozi ne! első 5 alkalommal ne legyen mozi! szerintem az nem randi, hogy az emberek egymás mellett ülnek csak, esetleg a sötétben megfogják egymás kezét. tessék beszélgetni! 20/L
2010. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2010. ápr. 14. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!