Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elengedni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az exem két éve ismerem és majdnem egy hónapja szakítottunk,15 hónapot voltunk együtt.Nagyon sokat jelent nekem, mert nagyon zűrös életem van,és még akkor barátként, de nagyon sokat segített abban,hogy tovább lépjek a családi problémákon,majd mikor már jártunk,akkoris nagyon sokat segített, elfeledtette a problémákat,mindig mellettem állt.Az első szerelem is ő volt,meg az első intim együtt létem is vele volt.Most még a barátom akar lenni,aminek nem látom értelmét.Én nem tudok a barátja maradni,de egyszerűen még se megy elengedni,pedig már rengeteget próbálkoztam..Nem tudok semmit se kitalálni,amitől menne kitörölni az életemből.

Ti már voltatok hasonló helyzetben?És ha igen,hogy sikerült elfelejteni?

17/L


2013. jún. 8. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy.. már 10 hónapja próbálom. Az idő, a szórakozás, sok munka, ismerkedés talán..
2013. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a legrosszabb,hogy két héttel ezelött találkoztam vele..még szakítás után kétszer. és mind két alkalommal ő váltig állította,hogy nem szeret de megcsókolt és utánna csak annyit mondott,hogy: "Nemtudom miért csináltam." de azzal a mosollyal mint elötte,amivel csak reményt kaptam...Aztán meg lett barátnője..És még mindig a barátom akar lenni, de az a baj,hogy ha barátja maradok akkoris szenvedek,ha nem akkor mégjobban..És télleg a 22-es csapdájába kerültem kb. Nemtudom mit tegyek...
2013. jún. 8. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hàt akkor ne engedd el, ha úgy érzed van még remény. Pròbàld meg visszaszerezni, hívd el talàlkozni, beszéljétek meg a kapcsolatotokat normàlisan, és aztàn õszintén valld be neki hogy te még mindig szereted. Szerintem azok alapjàn amiket leírtàl ròla, õ is érezhet még iràntad valamit, testi vonzalmat biztosan, vagy lehet még annàl is többet. Ne add fel! Sok sikert, én drukkolok neked!
2013. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2013. jún. 8. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!