Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mennyire viselitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire viselitek a féltékenykedést?

Figyelt kérdés

Előfordult már veletek, hogy a párotok kisebbségi komplexusából adódott ilyen?

Önbizalomhiányos vagyok, és a páromon is látom, hogy nagyon megviseli, mert szeret. Próbálok változtatni, de nem igazán megy :(


Vélemények, tapasztalatok?

22/N



2014. júl. 15. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sehogyan sem, kerülöm az ilyet amennyire lehet, mert mindent megöl idővel maga körül.
2014. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A féltékenységnél rosszabb nincs, persze csak, ha nincs rá ok. De gondolom, ha szeret, akkor nincs okod féltékenykedni. Legyőzni csak te tudod.
2014. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hűség, bizalom, őszinteség!

A féltékenység mérgezi a kapcsolatot bizonyos szint felett!

Ha nem BÍZOL ŐSZINTÉN a párod HŰSÉGÉBEN akkor a kapcsolat nagyon rossz! Ismeritek és alkalmazzátok az 5 szeretet nyelvet? talán az segítene...


21F

2014. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ment már rá kapcsolatom... szóval szerint próbálj változni!


21/F

2014. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos tedd fel a kérdést, hogy mi értelme van?

Ha nincsen rá okod csak bántod. Ha meg van rá okod akkor úgy is mindegy. A féltékeny fél mindig a másik karjaiba löki idővel a párját ha hezitál. Ha meg nem hezitál a másik mégis féltékenykednek, akkor meg igen idegesítő és idővel hezitálni fog, utána meg lásd előző pont.


A legjobb módja a másik elüldözésnek :)

A féltékenykedő emberben többnyire két érzés adódik össze és csapódik ki féltékenykedésben: Önbizalom hiány, vagy a kapcsolat erejében való kételkedés és a birtoklás érzése.

Aki féltékeny az biztosan "ő az enyém" módon gondolkodik, és bizonytalan valami miatt, hogy a párja vele marad.


Ahogy az egyik érzést kiveszed a képletből, a féltékenység szinte megszűnik létezni. :)))) Ne birtokold, mert ne ma tulajdonod.

És veheted készpénznek, hogy a kapcsolatotok miatt sem kell aggódni, mert veled van.


A többi nem számít hidd el :)


A kérdésedre: én semennyire nem tűröm el. És nem is voltam sosem féltékeny a páromra. Maximum dühös, hogy mennyire pofátlan egynémely lovag :))))) (volt rá példa, hogy én vettem fel direkt a rajongói telefont :DDDDDDDD)

2014. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Synesztro ***** válasza:
Az utolsónak ment a pacsi;D (26/F). Mi soha nem féltékenykedünk a párommal, úgy vagyunk vele, hogy hozzuk a maximumot, ha egy olyannal megy el, aki tőlem kevesebbet nyújt/ér, akkor csak szimplán egy idióta Kva/Majom a fél, és akkor örülünk, hogy ez minél előbb kiderült, ha meg a max fölött nyújt vki, és a párom mondjuk azért áll tovább, akkor meg istenem, ezt dobta a gép, keresek olyat, akinek ez is elég, amit én nyújtok pont. Mellesleg, én őszinte embernek tartom magam, a páromtól is ezt vártam el, megmondtam neki, hogy totál meztelenül, csávó előtte ÁLL, felhív, közli hogy mi a szitu, értem, mire hazaér, igyekszem elcuccolni onnan, és kész. Nem sírunk, nem nyavalygunk. Annyit kértem, hogy előtte értesítsen, hogy meg akar csalni, ne utána, mert az esne szarul. Szól előtte, tiszta sor, már itt sem vagyok. Nekem ez az életfilozófia jött be, azóta nem idegeskedem ilyeneken;D
2014. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!