Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy viselitek az efejta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek az efejta visszautasításokat?

Figyelt kérdés

Konkretan arrol gondolok, mikor pl este bújtok a párotokhoz , tudjátok szex hiányotok van, ő meg ..:naa nézzük már a tvt.

csókolnád meg ő meg, fordítja el az arcát.

És ezt egy este 3 szor eljátsza.

komolyan elmegy az ember kedve a szextől is.


2014. jún. 27. 08:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú.
2014. jún. 27. 08:37
 2/5 Bence_ ***** válasza:

Mióta van ez így?

Nem szúrsz, nem vagy büdös?

2014. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"komolyan elmegy az ember kedve a szextől is."

A barátnődnek már el is ment. Ránts rá, hogy ő is lássa. Amúgy ebből a pár sorból nem lehet okos tanácsot adni, lehet a múltkor durva voltál, vagy épp volt valakivel előtted, bármi lehet. Vagy csak épp nem akar, mert olyan is lehet. Holnap meg háromszor.

2014. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem első eset. Plusz sose kezdeményez. Nem tudom...nem igen van senkije.
2014. jún. 27. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kell egyszerre több vasat tartani a tűzben, ha az egyik elutasít, jöhet a másik, harmadik, stb.
2014. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!