Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olvastam azt hogy hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam azt hogy hogyha egy fiú sír egy lányért már nem fog úgy szeretni senkit mint Őt Ez igaz?

Figyelt kérdés

Egy éve szerelmes lettem asszem pont egy éve..

De ő titokban megcsalt..majd letiltott faceről is és sírtam..heteket. Első szerelmem volt és eddig az utolsó hiába próbáltam más lányokkal nem ment..nem tudtam szerelmes lenni azóta se..

Szerintetek fogok majd még úgy szeretni valakit? Remélem hülyeség a fenti idézet..



2014. júl. 15. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha valamelyik fiú annyira érzékeny, akkor dől az elmélet? És ha valamelyik meg pont semennyire nem tud sírni, az meg nem is szerette? Na nee :))
2014. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pont úgy nem. Jobban, kevésbé, máshogyan lehet.
2014. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ket vagy harom baratnom elvesztesekor is sirtam... es a mostani baratnomnel azt erzem, soha nem szerettem meg igy lanyt...

bar igazabol az ugy egeszseges, hogy mindig azt erzed, hogy a mostanit jobban szereted, mint az rlozot!

2014. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!