Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olvastam egy kérdést! Az volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam egy kérdést! Az volt benne hogy egy 17éves srác nem tud még igazán szeretni! De a kérdésem az és egy 18éves srác vajon tud?

Figyelt kérdés
ez volt a válasz:Tapasztalatból mondom,egy 17 éves fiú ˝igazán˝ szeretni nem tud.Neki nem az a szerelem,ami most neked
2010. szept. 18. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, 1 vagy 2 emberre hivatkozva biztosra állítja valaki hogy mindenki olyan, aki 17 éves. Sokész.


16 vagyok, de én is legalább úgy szeretem a velem egyidős barátnőmet mint ő engem.


Ilyen szempontból akár azt is mondthatnám ha egyetértenék vele, hogy a csajokkal meg az a baj hogy csak szeretni tudnak és már 14 évesen bedőlnek mindenféle idősebb srácoknak akik simán elhitetik velük hogy szeretik őket, csak azért hogy a finom kis húst érezhessék a kiscsaj meg tiszta boldog, hogy mesélheti a többi barátnőjének hogy végre őt is megfarkalták (=szeretik).

2010. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem tud,nem mindenki hasonló.
2010. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na pont ezen akadtam ki én is, szerintem ha a ritka normális fajtából való, mint én, akkor ugyanúgy tud szeretni, mint bármely felnőtt, vagy még jobban, mert nem annyira fontosak az érdekek ebben a korban. 18/F
2010. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tény és való, hogy ez a mondat félreérthető, de az alapjában van valami és ez most nem az érdekekről szól. Szerethet valaki ilyen idősen, szó sincs róla, de közel sem tud olyan tisztán látni és olyan mélyebb érzéseket táplálni, mint akinek már széleskörűbb tapasztalata van az életről. Ez nem jelenti azt, hogy ha valaki 17 évesen összejön valakivel akkor tuti szakítani fognak, egyszerűen csak majd mélyül az érzésük.
2010. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!