Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tűnhetnék erősnek/erőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tűnhetnék erősnek/erősebbnek?

Figyelt kérdés
Barátom szó nélkül elhagyott és még engem hibáztat meg idiotaságokat ir ki facebookra is de persze az ismerősei mellette álnak ki és neki adnak igazat ...én meg egyedül maradtam és megszakad a szivem csak ez senkit nem érdekel... Hogy mutathatnám meg hogy egy erős nő vagyok akivel nem lehet játszani és mitkezdjek magammal? összekéne kaparnom magam a padlorol de nem tudom hogy kezdjek neki..:/ (mondjuk hajszinváltás volt már..:D )17L

2014. júl. 16. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell bárkinek is bizonyítani? Tedd rajta túl magad és foglalkozz mással, ettől leszel erős.
2014. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak.
2014. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
veszel jumbot, hajad letolod kopaszra, 45-ös kart csinálsz, 7végén izzadtan feszülős pólóban matt részegen kötekedsz
2014. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, a szemét barátokat is, és törődj csak magaddal. Ha görcsösen erősnek akarsz tűnni, azzal csak még jobban felfeded a gyengeségeidet. A hajszínváltásod sem érdekel senkit (annyira tipikus sebzett reakció), és ha észre is veszik, max. annyi jön le belőle, hogy épp túl akarsz lenni valakin...
2014. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gyurunk vazze--?
2014. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SprintElek ***** válasza:
Egyenlőre próbáld magad túltenni a dolgon. Merülj bele a hobbidba, strandolj, dolgozz, bulizz bármi ami elvonja a figyelmed és boldogít. Aztán kezdj el agyalni a "hogyan tovább"-on.
2014. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fekete haj, fekete bőrruha + kések, és egy bozótvágó a kezedbe. Ohhh yeaaahhhh
2014. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!