Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasiknak tetszenek a magabiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak tetszenek a magabiztos, sikeres nők? Vagy inkább visszariadnak tőlük és valaki olyat választanak, aki mellett erősebbnek érezhetik magukat? Indokoljatok is légyszi!

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A magabiztos , sikeres férfiaknak tetszenek :)
2013. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
indoklás: a magabiztos, sikeres nők elbizonytalanítják az önbizalomhiányos, sikertelen férfiakat, hiszen valahol minden férfi szeretné, ha a nő felnézne rá.
2013. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A magabiztos, sikeres nőket kétféle pasi választja:

1. A totál önbizalomhiányosak

2. Azok, akik még magabiztosabbak és sikeresek


A többiek megriadnak, az tapasztalat.

2013. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vagy a túl önbizalom hiányos férfi jön vele össze. És akkor a nő a kapcsolat "lelke". Vagy egy nála magabiztosabb, sikeresebb férfival, aki mellett a nő elengedheti magát, és nő lehet. Van, hogy a nő nem azért magabiztos, meg sikeres mert ez az életcélja. Van, hogy azért, mert a "férfi helyett", felvállalja a férfi szerepet. De ez fárasztó a nőnek. Ezért keres egy idő után olyat, aki mellett "gyenge nő" lehet. Én legalábbis így vagyok.
2013. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Akik társadalmilag szarabbak, lentebb vannak ,azoknak nem fülik a foguk az egzisztencia karrierista nőkre. Egyszerüen kitartott házicsicskák lesznek az ilyen férfiakból, hisz a mai világban akinél a pénz annál a hatalom, az ugatja a törvényeket. A többi meg kuss, és benyel mindent. Ez így megy, ehhez hozzá kell szokni.

Nekem nem kéne egy nő akinél csak úgy meghúznám magam mint egy kivert kutya. jobban szertem a pénzügyileg gyengébb, vagy kb. egykategoriás nőket, azok felett tudok hatalmaskodni. EZ pedig jó érzés.

2013. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
# 5: Elég sekélyes vagy. Én a magabiztosságot és a sikert nem az anyagiakkal mérem. Pláne ne hatalmaskodni akarjon rajtam egy férfi, hanem tudjak rá felnézni... azért, aki! És nem azért, amije van!
2013. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös, ez komoly????!!!!
2018. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!