Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet ezt felváltva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt felváltva érezni?

Figyelt kérdés
Kezdek belegebedni abba, hogy "exem" azzal jön, "nagyon szeretlek" és elolvad, majd 1-2 hét múlva azzal, hogy "szeretlek, csak nem úgy"... Volt már valaki így? Hogy ezt érezte?

2014. júl. 16. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ivott mikor elolvadt?

Már bocsi nem mondom, hogy piás, csak van egy lány ismerősöm aki nagyon szerelmes lesz ittasan, amúgy meg csak vegetálgat a fiújával..

2014. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bipoláris személyiségzavar
2014. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mindkét eset előfordul

van h teljesen józanul mondogatja ragyogó arccal a szemembe h "szeretlek" aztán eltelik egy kis idő és átnéz rajtam


oké persze megértem, nem hiába szakított velem, de ez embertelen... én nagyon szeretem őt ÚGY


és ez a hol ilyen, hol olyan állapot... nem tudom követni... hozzá tartozik h azóta ilyen a helyzet, amióta hazament, mert vége a sulinak...

2014. júl. 16. 23:37
 4/7 anonim ***** válasza:
mi a nem hiába szakított velem lényege?
2014. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

azt mondta szakításkor, h nem fog tudni velem annyit foglalkozni, meg már nem érzi azt, amit régen, vágyik arra h ellehessen másokkal, persze a szíve hozzám húzza, de nem bírja tovább


oké


rá úgy három nappal "de nem múlt el" nagy kerek szemek és bújás és jaj istenem neki nem kell más... most meg annyit szenvedett már össze-vissza, h esküszöm képes lesz kiölni magából a maradék érzelmeit is, egyre inkább érzem azt, h nem szeret engem... de szörnyen hiányzik és azt sem vágom, miért kell elnyomnia az érzéseit v minek hullámzik itt nekem látványosan

2014. júl. 16. 23:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor csak birtokolni akar, sajnos...

Nem kellesz neki igazán, de egyedül se akar lenni, kivárásra játszik, ha beesik egy fogára való fickó végleg dobbant, vagy akkor se és tovább hülyít...

Gyorsan léptesd le ha fáj is, mert rámész..

Szar ügy, meg sírni is fog, hogy megsajnáld, de légy erős és magadra gondolj, miért kéne neked tönkre menni azért, mert ő magának mint használati tárgy akar?

2014. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igazad lehet :/ én már semmit nem értek...

az tuti h nem fogok érte küzdeni, ennyi elég volt

2014. júl. 17. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!