Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet érezni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet érezni, ha a párod csak "jobb híján" van veled?

Figyelt kérdés
Volt már valaki ilyen helyzetben? Meddig tartott a kapcsolat?

2014. júl. 15. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én a volt barátomnál nagyon sokáig ezt éreztem, a végén 5 hónap után emiatt szakítottam vele, de persze egyáltalán nem biztos, hogy tényleg így volt, de én ezt éreztem. Ha mondjuk volt bármi program, pl. a haverjaival, akkor egyértelmű volt, hogy oda megyünk, vagy ha nekem nem volt kedvem, akkor őket választotta helyettem. Szinte soha nem voltunk kettesben, mindig mentünk valahová, csináltunk valamit, mintha csak egy szabadidőpartner lettem volna. Mindig részletesen beszámolt a napjáról és az érzéseiről, de engem soha nem kérdezett, ha én elkezdtem magamról beszélni, nagyon hamar elterelte a szót. Valahogy teljesen hiányzott a ragaszkodás, vagy az az érzés, hogy én is fontos vagyok.
2014. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azért éreztem úgy, mert állandóan az exeiről beszélt, nosztalgikus hangnemben. Plusz nekem lelkesedett más nőkért. Szóltam neki ezek miatt, de nem értette, mi bajom azzal, ha 'haverként' kezel.
2014. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!