Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám megmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megmondani a barátnőm szüleinek, hogy a lányukat tényleg szeretem és nem csak a szexre kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves fiú vagyok, egy hónapja vagyok együtt a barátnőmmel (16), a nagyon szeretjük egymást, a szülei azt szeretnék, hogy csak barátok legyünk, mert szerintük nekem csak a szex miatt kellene a lány.

Nagyon szeretem és nem tudom, hogyan tudnám megmondani vagy bebizonyítani a szüleinek, hogy nincs igazuk.

Segítségeteket kérném!



2014. júl. 17. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így. Nagyon fog tetszeni nekik, hogy eléjük állsz, és meg akarod oldani a problémát.

Ha nem jársz sikerrel, lényeg, hogy a lánnyal szeressétek egymást, az idő majd meggyőzi őket :))

2014. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a szüleinek kell bizonyítani!
2014. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát csak úgy tudod megmondani a lány szüleinek hogy te szereted a lányukat ha elmondod nekik hogy te tényleg szereted :D máshogy nem nagyon tudod elmondani ezt :D
2014. júl. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megpróbálkozok vele.

:)

2014. júl. 17. 00:34
 5/8 anonim ***** válasza:
majd írd hogy mi lett!:)
2014. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Id majd meg,h mi lett belole :)
2014. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
úgy, hogy miután megdugtad a lányt, azután nem lépsz le!
2014. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon örültek neki, hogy őszintén elmondtam. :)

De ki tudja, hogy a hátam mögött mit gondolnak...

:)

2014. júl. 21. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!