Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj, ha egy dominánsabb félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy dominánsabb félre van igényem? 21/F

Figyelt kérdés
Egy olyan lányra lenne szükségem, aki határozott és magabiztos, és akire támaszkodom. Ne értse senki se félre, nem papucs akarok lenni, és ha úgy adódna, akkor én is támaszt nyújtanék neki, de mégis úgy szeretném, ha ő dominálna. Ez mennyire furcsa? Lányok, mi erről a véleményetek?

2014. júl. 17. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted miért baj?
2014. júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem baj
2014. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pont egy ilyen lány vagyok :"D Elég domináns a jellemem, nekem nem kell segítség a problémák megoldásában, senkire nem akarok támaszkodni, utálom ha gyengének tűnök! De szeretem ha valakinek szüksége van rám !

17/L

2014. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!