Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha nincs igényem emberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha nincs igényem emberi társaságra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs. A sors viszont szopat, mert olyan melóm van, ahol naponta 50 új embert minimum jól megismerek.
2013. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, néha előfordul az ilyen minden emberrel:)
2013. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd lesz.
2013. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki ;)
2013. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Nekem sincs igényem emberi társaságra, és nem hiszem, hogy most ettől kevesebb lennék. Nem a többi ember határozza meg az értéked.
2013. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Disco Disco Good Good! X)

Amúgy én direkt estefelé szoktam járkálni, hogy elkerüljem az emberek közelségét. Ma is csak 4 emberrel beszéltem, 10-et meg láttam rajtuk kívül.

2013. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Szociális fóbia lesz az. Én sem igénylem annyira, de az a baj,hogy egyedül lenni is átok rossz. Meg társaságban sem érzem annyira jól magam.

Leginkább akkor érzem jól magam, ha vannak sokan körülöttem, de egyikkel sem vagyok még beszélőviszonyban sem. Pl. egy pláza folyosó, vagy az eddzőterem.

Az úgy jó. De ha már pofázni kell valakinek, akkor jönnek a megfelelési kényszer miatti stressz, hogy nehogy elszóljam magam, vagy valami olyat mondjak ,ami miatt meggyülölnek, kiközösítenek, vagy esetleg kárt teszek fizikailag valakiben, mert elég személyiségzavaros vagyok.

Így vigyázok, hogy nem vagyok semmilyen viszonyban senkivel.

Ez leginkább a munkaelykeresés tekintetében állati nagy probléma, a beilleszkedési képesség hiánya, a szimpátiakeltés hiánya, f.27 vagyok és még soha életemben egy percet sem dolgoztam! de én megtehetem, lebszom nagyívben, viszont ha anyám nem tart el ,mert valamikor meghal, akkor bedől az én életem is.

Képtelen vagyok a társadalomba beilleszkedni.

Diplomásként meg bűzlik a szar meló. Diplomás szintű irodai munkahelyeken meg hatalmas a felelősség, amibe érzem, fóbiázom, hogy beleőrülnék.

Párkapcsolatban ugyanígy egy nem bevállalós nulla vagyok, ezért nem voltam még sose nővel sem. Mert ugyanúgy nem érzem jól magam női közegben sem. Itt is a probléma pszich eredetű.


Ciki? nem ciki? hááát, inkább ciki, mert le se szarnak, a kihúzó, társadalomellenes embereket le se köpik, annyira nem értik meg a jól szocializálódott egyedek. Egoista szemétnek titulálnak ostobán ,felszínese, és nem látják át a problémák valós okait. Gyerekkori sérelmeket, rossz szituációk halmozódását, amitől egy ember élete totálisan képes kisiklani.....

2013. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!