Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből valami komolyabb is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buk.Adri kérdése:

Lehet ebből valami komolyabb is?

Figyelt kérdés
Helló!Van egy fiú 2 évvel idősebb nálam,aki nekem nagyon tetszik,vagy 4 éve ismertem meg egy tánccsoportba jártunk ami azon az éven fel is bomlott.Már akkor,de még csak gyerekek voltunk,mindenki azt mondta,hogy tetszem neki mi tagadás már akkor is nagyon tetszett nekem.Faluban élek ezért egy éve körülbelül sok barátnőmmel ültünk kint a kapuba pont az ő utcájában és gyakran kiült oda ő is hozzánk,de mindig mellém ült.Mostanában,még suli időben szerdánként nekem matek szakköröm volt neki pedig káté órája és egy időben jöttünk haza néha találkoztunk az úton akkor elkísért majdnem hazáig,közben röhögtünk nagyon sokat.És most a nyár közepén egy hitmélyítőtáborban találkoztam vele ismét,és ott délutánonként mentünk vásárolni egy ABC-be csoportosan és a második napon ő is jött velünk,(egy éve ő engem télikabát nélkül nem is látott és hát elég gyorsan növő típus vagyok)egy póló volt rajtam és fülig érő mosollyal a száján azt mondta nekem,hogy te így megnőttél és a szememre meg a melleimre nézett váltakoztatva,akkor egy kis suhintást kapott a tárcámmal és mikor ettük visszafele a fagylaltot azt mondta,hogy nem kaphatna ő is egy harapást? akkor elfordultam és aznap már csak később mentem a közelébe akkor is egy szemeteslapátért amit nehezen adott ide ezért amikor kiment az erkélyre rázártam az ajtót és csak annyit mondott vigyorogva,hogy rossz kislány.Van ott egy medence is és lökdöstük ruhástól be egymást szerencsére csak a barátnőmet sikerült és amikor hárman feljöttünk a szobába csak mi hárman voltunk ott vagy is azt hittük,amikor belépett a szobába azt mondta hogy erre vezettek a vizes lábnyomok.És lefeküdt az addigra már csak egy megvetett ágyra a nevelőjére aki amúgy a tesója volt a srácnak és azt mondta,hogy ő jön ide,aztán be akart engem meg a barátnőmet aki az unokatesója és akivel szárazon maradtunk,de nem sikerült neki a vizes törülközőkkel ütögettük egymást amikor oda ment az egyik táskához,pont az enyémhez és kivett egy melltartót amit felvett magára,az enyém volt csakhogy csúszott a padló a víztől és én meg elhasaltam a lába állított meg különben szétverem a fejem a szekrényben.Ekkor szétvertük egymást és röhögtünk bejött a barátja is ő a két csajjal bunyózott én elvoltam a sráccal azután már a vizes barátnőm nagyon elkezdett fázni ezért kitoloncoltuk őket,aznap este táncház volt a táborban és párcserés néptáncot tanultunk az utolsó cserénél volt plusz fél perc és ő abban a félpercben megkérdezte,hogy haragszom-e rá amiért felvette a melltartóm én hirtelen nemet mondtam,aznap este sokat láttam és mindig mosolygott.Másnap reggelinél mi hárman voltunk a csajokkal a naposok a menzán és pakolás közben elejtettem a tárcát amin volt vagy 8 csésze ő erre bejött és segített nekem persze csak miután kiröhögtük magunkat.Pénteken dinnyét kaptunk és kettes sorba kellett állni,rohantam lefele a lépcsőn mert a harmadik lehettem volna és nem vettem észre,hogy odajött hozzám a srác és szorosan odahúzott magához és megölelt,majdnem megfojtott,és azt mondta,hogy leszünk-e együtt én meg mondtam jó csak engedjen el mert megfojt.Megígérte,hogy beledob a medencébe,de nem jött neki össze.Fényképezkedtünk és odaállt elém,hogy rá figyeljek és annyit mondott,hogy pusz-pusz-pusz adry-adr-adry és rá egy félperccel azért már tudtam magamon uralkodni.Szombaton elakart tőlem búcsúzni de én nem mentem oda hozzá,de a kocsiba már annyira megbántam,hogy majdnem elsírtam magam!Amikor hazértünk beszélgettünk facebookon és ő csak azért csinálta ezeket mert szlpnek tart.Szerintetek szerelmes?És hát a beszélgetéseink alatt olyan idézeteket posztolt,hogy bárcsak tudnád mennyire szeretlek,meg hogy hiányzol. :D

2014. júl. 20. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajj, csak jól érezte magát, mi kell belekombinálni mindent?
2014. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van de akkor miért beszélgettem vele két órán át facebookon és miért mondta segített,meg minek ölelt át és miért akart annyira elbúcsúzni tőlem?
2014. júl. 20. 15:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van de akkor miért beszélgettem vele két órán át facebookon és miért segített,meg minek ölelt át és miért akart annyira elbúcsúzni tőlem?
2014. júl. 20. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Adrikám....


Szeret téged. De igyekezz kevesebbet beszélni mert ha ugy beszélsz ahogy írsz akkor sosem fogod megtudni mit gondol

2014. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!