Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kialakulhat ebből még valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat ebből még valami komolyabb vagy ez nem jó ötlet?

Figyelt kérdés

Egy kedves (számomra kicsit több mint kedves) lány barátnőmnek nemrég véget ért a kapcsolata. Most elég sokat dumálgattunk próbáltam vigasztalni és úgy érzem megnyílt felém, most kellene megragadnom az alkalmat, hogy komolyabb irányba tereljem a dolgokat.

Viszont félek kezdeményezni mert attól tartok csak egy ugródeszka lennék a felejtés meg az új kapcsolat között, mert még friss a dolog, de félek ha most nem lépek, majd talál valaki mást és én csak a jó barát státuszban ragadok meg örökre.


Mióta szakítottak mindig beszélünk, napi szinten akár éjszakába nyúlóan is, de nem a pasiról, jól elbeszélgetünk, de sajnos hiába írok neki (poénos, kétértelmű célzásokat) a végén mindig az vág vissza, hogy ugye ő is viccesen veszi ezeket. De nem tudom, hogy ha nyíltan nyitnék felé fogadná e. Kb. 1 hete szakítottak.


A lány 17.

Én 19.

Szerinted/Szerintetek mit kellene tennem?


2013. dec. 3. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeribtem még várj kicsit, ha ennyire nem biztos.. Biztosan kedvel, de amint te is mondtad, lehet, hogy csak azért kellenél neki hogy túllépjen az exén. Ha igazán kedvel, nem fog mással összejönni. Szeribten finoman bókolj neki, de ne minden percbe nyálazz.:)
2013. dec. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazából ami fáj már így is 4 éve várok, és azelőtt már majdnem de közbe jött az exe. Újabb 4 évet nem bírok ki így.
2013. dec. 4. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Az igen pajtás, dúrva az a 4 év.. hát azt tudom én is tanácsolni, hogy bókolgass neki, de csak finoman...

Aztán egyszer megemlítheted neki h találkozzatok.

DE! ott fel se hozd ezt a témát, h "ti ketten" hanem csak beszélgessetek stb...

És majd utánna, viszi magát a dolog, csak ügyelj arra, hogy ne csússzon ki a kezedből a kormány! :) Tudom, nehéz meg nyomasztó.. de ezek a nők.... ilyenek. :)

Sok sikert! 20/F

2013. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:

1, eléggé úgy tűnik, h friendzone-ban vagy

2, ne akarj a szakítófaszija lenni

2013. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!