Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes-e vele bármibe is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e vele bármibe is kezdeni? Kérlek olvasd végig!?

Figyelt kérdés

Két hete csütörtökön találkoztam két fiúval és két lánnyal. 2.5 óráig együtt voltunk, beszélgettünk nevetgéltünk. Az egyik srác egy köldökig kivágott pólós páva gyerek volt a másik meg ilyen félbu zi kezdemény, így hát úgy éreztem rajt-cél győzelem lesz a vége. Az egyik lány és köztem irdatlanul forrott a levegő, de mivel sajnos mennem kellett haza, (sietve) a keresztnevén kívül mást nem találtam róla. Körbekérdeztem barátnőimet, hogy hátha ismernek e egy ilyen keresztnevű lányt ezzel, és ezzel a külső adottsággal. Történetesen az egyik legjobb lány barátnőm barátnőjének a legjobb barátnője volt. :D Szóval ő eltökélte hogy összehoz minket. Később kiderítette hogy siófokon vannak, és hogy 3 barátnőjével, ezért sajnos nem tud semmit beszervezni, én meg úgy voltam vele, hogy jó, hát majd akkor lesz ami lesz. A kövi hét szerdán elmentünk sörözni a haverokkal és találkoztunk a kevésbé bu zis páva sráccal a sztori elejéről. már egy kicsit be volt iddva, és megeredt a nyelve. Nyilván szóba hoztam a lányt, és teleba szta a fejem azzal, hogy más tetszik neki, és hogy esélytelen. meg satöbbi. Én beletörődtem az egészbe és leittam magam mint a szemét. Két nap múlva lementünk barátokkal születésnapot ünnepelni sióra, Hát mit nem ad az isten találkoztunk velük.

A Lány kért egy szál cigit én adtam neki és 3percen át szívtuk ketten. Ő adta a számba én meg szívtam. Úgy izzott a levegő köztünk, ahogy még életembe egy nőnél se. Életem leghosszabb 3 perce volt. Várta hogy megcsókolom, de nekem csak az járt az eszembe, hogy nem kellenék neki ez után, mert azzal a csika gyerekkel kavar. Ezért odébb mentem és leültem egy fa tövében. Azzal a lendülettel elköszönt és na majd még úgy is találkozunk alapon lelépett. 10 percig sírtam a parton, hogy ilyet kihagytam, és nem csináltam semmi érdemi.azon az estén még egyszer találkoztunk velük. el se köszöntek, csak beültek egy taxiba, és leléptek, én meg hülye elfelejtettem elkérni a számát. kb 600 méteren kersztül sprinteltem a taxi után, de nem értem utol őket. Ma, három nappal az incidens után látom hogy az kiposztol egy feeling loved (szeretve érzem magam) státuszt a facebook adatlapjára. Az exével. Tisztában vagyok vele hogy egy retardált kis gyökér vagyok emiatt, de szerintetek, van valami értelme elkezdeni valami kis menthetetlent mentő akciót, a Lány miatt?


Előre is köszi a válaszod!



2014. júl. 22. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek szerint az exével kavar még mindig, akkor ne bánd hogy nem csináltál magadból hülyét.
2014. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem tudsz, csak feltételezel.

Ez nő érzései nem maguktól vannak, hanem REAGÁLNAK a férfiakra, és az FORMÁLJA az érzéseit, hogy azok mit akarnak tőle és hogyan viselkednek vele.

Minimum 50%-ban rajtad múlik, de inkább 70, hogy kivel akar lenni.

2014. júl. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Irigyellek:/
2014. júl. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy izzott a levegő köztünk, ahogy még életembe egy nőnél se"


B*szki facebookon ismerősöd,akkor miért nem írsz neki ott, hogy megadná-e a telószámát?!! ne legyél már fatökű.


Egy talira hívd el, de semmi többre.Ha kitérő választ ad, meg nem tudomot, lehet, vagy nem mondja meg mikor érne rá,akkor hagyni kell a p-ba!

2014. júl. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Didiiayer ***** válasza:
Mivel eléggé bejön neked a lány, szerintem egy próbát megér. Szóval szerintem tegyél érte, hívd el randira vagy valami, aztán ha úgy alakul, hogy még sincs értelme, legalább megpróbáltad.
2014. júl. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek viszont ebben semmi irígylésre méltó nincs. Szerintem megpróbálom mégegyszer utoljára, és ha nem jön be akkor keresek más. most ez igazából annyira nem is volt akkora gáz mint máskor ilyesmi helyzetbe mivel kb két hétig tartott, de azért tudat alatt akkor is szúr. :/

Na de tényleg köszönöm. Nagyok rendesek vagytok hogy szakítottatok időt rám! köszönöm!

2014. júl. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!