Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes küzdeni egy nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdeni egy nehéz eset lányért egy kapcsolatban, vagy az ilyet inkább hagyni kell?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nehéz eset a barátnőm. Mármint magával őrlödik, rájön olykor az "5 perc", és ilyenkor magát hibáztatja, mert azt látja, jobb vagyok valamiben. Eléggé öntörvényű, amit tud magáról, de akarna változni egyszer, máskor nem, ha esetleg tanácsot adok, akkor meg már megakarom változtatni, ami persze nem igaz.


Szeretem, de nehéz vele, sokszor leterhel. Nem is tudja mennyire, de azért megdicsér, milyen megértő vagyok.


Gyakran észre se veszi, mi mindent teszek, tennék érte, egyszer haragszik, máskor nem.


Szeretem, de nagyon nagy türelem kell hozzá.

Érdemes inkább szakítani, és jobbat keresni?



2014. júl. 22. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egészen eddig olyan embernek tartottam magam, akinek fát lehet hasogatni a hátán, de 5 hónap alatt összefutottam egy önérékelési zavaros, egy végtelenül kedves, de ostoba, és egy nem vicces módon cinikus csajjal. Azóta tudom, hogy a papi türelmem kb másfél napig tud kitartani. Hagyd az ilyeneket, az energiáidat fektesd be olyanokba, akik értékelnek téged és ne olyanokra pazarold, akik képtelenek megváltozni. Én az utóbbit tettem és fél majd' fél évem ment el konkrétan semmire. Az ilyenek nem akarnak változni, de szükségük van társaságra, érezni akarják, hogy fontosak valakinek, annak ellenére, hogy ezt az illetőt megőrjítik.
2014. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!