Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem 3napja rigesoft...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem 3napja rigesoft tabit, mivel szeretkezés végén lecsuszott a gumi és ment belém egy kicsi.1,5óra múlva bevettem az eset után a tabit rendesen a másodikat. Kinek mi a tapasztalata ezzel a tabival vagy a 72 órás tablettákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy nem fog a tabletta hatni a lehető leghamarabb próbáltam bevenni másfél óra múlva.Most mikor kell megjönnie elvileg? Olvastam olyat, hogy volt, aki azt mondta,hogy 5 napon belül volt, akinek 10 mondott, de volt, aki azt mondta ,hgoy rendesen. Most mi az igazság?Nagyon félek, hogy nem fog hatni, azóta minden nap forró vízben zuhanyzok meg fürdök hátha az is hat.
2009. ápr. 22. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
fog hatni a tabi,ne izgulj. nekem két nap múlva megjött utána,de ez nem feltétlenül van így,lehet,hogy csak a rendes időben. a forró zuhannyal csak irritálod a bőrödet és a nyálkahártyádat,ha esetleg megtermékenyültél,már úgyis mindegy...
2009. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat csak nagyon félek azóta igy semmi mellékhatást nem észleletem csak igy feszül egy kicsit a hasam, de nagyon félek, hogy nem fog hatni
2009. ápr. 22. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
ne stresszelj mert azzal csak rosszat csinalsz a szervezetednek, ugyanis az idegessegtol is kesehet a menzesz sokat, szoval amennyire csak lehet probalj meg nyugodt maradni. vagy menj el dokihoz, majd segit :)
2009. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én escapelle tablettát vettem be! Az volt ráirva h rendes időben jön meg a menzeszem de az én szervezetem ugy reagálta le hogy 7nap mulva megjött és utána 2 héttel a rendes időben is! Szerintem mindenki máshogy reagál rá. Mellékhatások pedig nem feltétlen jelentkeznek... Neaggódj :)
2009. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így jártam nem rég. (ápr.11) A tájékoztatóra az van írva, hogy rendes időben kell megjönnie a mensinek, de előfordulhat közben vérzés. Nekem nem volt semmilyen mellékhatása a gyógyszernek. Elvileg 30-án kell megjönnie rendesen, úgyhogy én most várok.. de tényleg ne stresszelj, mert a stressz miatt tuti késni fog. :S én is igyekszem nyugodt maradni:) úgyhogy neked is kitartás:)

17/L

2009. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megprobálok nyugodt maradni csak olyan rossz, mert még két hét kb még meg kell jönnie rendesen úgy érzem soha nem fog letelni
2009. ápr. 22. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Semmi probléma nem lesz:)
2009. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
nyugi,még ott van az abortusz
2009. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!