Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen kivagyok, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kivagyok, nem tudom kielégíteni a barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, a barátnőm pár nap múlva lesz annyi. 3 éve együtt vagyunk. A helyzet, hogy 2,5 éve kiderült, hogy impotens vagyok, azóta már rengeteg dolgot kipróbáltak rajtam, csak műtétet nem, most nem sorolom. A lényeg: semmi sem használt.

A barátnőm mindenben kitart mellettem, vigasztal, megért, de félek, hogy el fogom veszíteni. Próbálom kielégíteni a lehető legjobban, orálisan, kézzel, de ez mégsem az igazi. Nem szeretném elveszteni, és màr kezdek a kételyeim miatt belemarni: egyik este, mikor visszautasította a közeledésemet, annyira kiabáltam vele, hogy hazament. Azóta bocsánatot kértem.

Szerintetek meddig lehet hű? Meddig fogja bírni velem? Egy csőd vagyok.



2014. júl. 22. 23:49
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
0%
Nincs farkad vagy mi?
2014. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
figyelj ha szeret kitart melletted!! ha meg nem akkor nem.
2014. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
mit j hogy impotens?!
2014. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nincs erekcióm-nem tudok szexelni.
2014. júl. 22. 23:57
 5/23 anonim ***** válasza:
A vákuumos péniszpumpát próbáltad már? Ha végképp nincs semmi, lehet ilyen felcsatolhatót venni, amibe bele tudod dugni a farkad.
2014. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A nők jelentős részének nincsen hüvelyi orgazmusa, csak csiklói.


Abból, amit írtál, nem derül ki egyértelműen, hogy másfajta kényeztetéssel (simogatással, orálisan) el tudod-e juttatni a csikló orgazmusig.


Mert egyszer azt írod, hogy "nem tudom kielégíteni a barátnőmet", utána meg azt, hogy "Próbálom kielégíteni a lehető legjobban, orálisan, kézzel, de ez mégsem az igazi."


Ha csak próbálod, de nem sikerül, azt tényleg nem az igazi. Ha meg sikerül is, akkor nem tudom, miért úgy fogalmaztál, hogy "próbálom".


Megkérdezhetem, a problémádról kiderült-e ennyi idő alatt teljesen egyértelműen, hogy szervi vagy lelki oka van-e?

2014. júl. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Akkor elnézést, rosszul fogalmaztam: orálisan, simogatással, ujjazással sikerül az orgazmusig eljuttatni, igen.


Nem, mert szinte ahány orvos, az mindent mondott. Teletömtek már gyógyszerrel, voltam pszichológusnál, próbáltak mindent, de semmi.

2014. júl. 23. 00:10
 8/23 anonim ***** válasza:

Mindenképpen fordulj szakemberhez. Lehet, h a testi okokon kívül lelki okai is lehetnek... Nagyon fiatal vagy, mindenképpen meg kell keresni az okát


Ez egy ördögi kör, mert minél jobban erölteted, annál görcsösebb leszel, és a szex nem megy görcsölve...


(Amúgy nem akarlak megbántani, de az egyik haverom 8 évig küzdött attól, h nem áll neki fel, aztán együtt volt egy fiúval, és rájött h nincs az erekciójával semmi baj, csak rossz helyen keresgélt. De nyilván nálad nem ez lesz a gond, mert ő ki tudta verni, csak a csajoknál nem állt fel.)


Mindenképpen ülj le a barátnőddel, és férfiasan mond el, h mi a helyzet. És az is fontos, h lássa, h elmész és segítséget kérsz. Lássa, h teszel a dologért... És bár nehéz, próbálj meg arra gondolni, h nem vagy csőd tömeg, gondjaid vannak amit meg kell oldani. ez bárkivel előfordul. Az meg,h meddig tolerálja csak rajta múlik.

2014. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Bocsi a szakemberest, most olvastam amit írtál
2014. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Tud róla a barátnőm, és amióta ez a baj van, végig orvosi felügyelet alatt vagyok..
2014. júl. 23. 00:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!