Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire működhet egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, Londonban élek. Megismertem egy 47 éves török férfit. A felesége és gyerekei (26, 21, 17 és 16 évesek) Törökországban élnek. Évente néhányszor hazautazik hozzájuk. Én nem akarok saját gyerekeket.

Felajánlotta, hogy költözzünk össze és legyek a "londoni felesége". Az ő családja Törökországban természetesen nem tudna rólam. Az én családom sem tudna róla Magyarországon - ez az én feltételem.

Mennyire működhet egy kapcsolat a család teljes kizárásával? Morálisan mennyire gáz egy nős férfi "másik" nőjének lenni?



2014. júl. 23. 01:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
2014 mi így szeretünk :3
2014. júl. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
eléggé
2014. júl. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2014. júl. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Londonban most mégis ki az, aki nem török?
2014. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

-nős

-egy egész családja van

-20 évvel idősebb

-valszeg egy gyökér, ha csak így megcsalná a feleségét

-titkolózni szar és nehéz

2014. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nem leszel terhes, akkor miért ne? Persze, csak ha tudtok titkot tartani...
2014. júl. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha neked ez így megfelel, akkor miért ne? Ő nem hazudott neked, valószínűleg mindent elmondott az életéről, a döntés a tiéd, hogy bevállalod-e vagy sem. Az én párom is török, de ezt így én nem tudnám bevállalni.. A család kizárása is attól függ, hogy mennyire vagy szoros kapcsolatban velük, esetleg meglátogatnak-e téged, bár akkor még mindig mondhatod azt nekik, hogy a párod elvált. Morálisan nagyon gáz, én azt gondolom, hogy ha nagyon szereted a párodat, akkor egy idő után már csak a gondolat is, hogy neki van felesége, nagyon szörnyű tud lenni.. Tudom, sajnos tapasztalatból mondom.. 28/L
2014. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az a kiràly...minden orszàgba lesz egy asszonya..nagyon ciki,hogy ebbe bele mennél...
2014. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas és lealázó szitu, ha ebbe belemész lelked rajta, a te életed, de egy 4 gyerekes ennyi idős pasi, aki csak kényelmes szeretőt akar, fiatalt.. ne haragudj meg, de remélem valaki jól nyakon vág, és helyre áll az önbecsülésed. Mindenkitől azt hallom, az angol nők csúnyácskák, innen kezdve nem értem, miért idomulnál bárkihez. Képzeld el a jelenetet, kimegy meglátogatni a török krapek családja váratlanul, mit mondasz, ki vagy? A takarítónője? Gyorsan menj el egy kricsmibe, kérj egy piát, mire megkapod, kb 10 pasi ugrik rád.
2014. júl. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. júl. 25. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!