Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » H*lyeség belevágni egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H*lyeség belevágni egy új kapcsolatba, ha még nem vagyok túl az előző páromon?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy sráccal (akit egyébként évek óta ismerek, de csak most kezdeményezett), és jól érzem magam vele, szeretek vele beszélgetni, nagyon bírom, és külsőleg is vonzónak tartom (már régóta). Egyelőre még nem történt semmi, de közeleg a pillanat szerintem. Én viszont nem tudom, hogy reagáljak, ha rákérdez, hogy járnék-e vele. Mert bár jó pasinak tartom, az előző páromat tartottam tökéletesnek, kívül-belül. Vele csak pár hónapig voltam együtt, mégis ő volt az, aki a legerősebb érzéseket váltotta ki belőlem, és miután szakított (3 hónapja) sem tudok elszakadni tőle. Megszakítottunk mindenféle kapcsolatot, ő a szakításunk után rögtön össze is jött egy másik nővel, én viszont minden nap gondolok rá, néha meg is siratom... :( Előfordul, h mikor az új udvarlómmal vagyok, akkor is eszembe jut. Tehát még nem vagyok túl rajta. Vágyom egy párra, és a mostaninak is örülnék, de szerelmes vagyok a régibe. Mit lehet ilyenkor tenni? Várjak amíg teljesen ki nem heverem, vagy összejöhetek az új udvarlóval, hátha segít felejteni?

20/L


2014. júl. 21. 20:48
 1/7 KnightBalazs ***** válasza:
Tedd tul magad rajta aztán ismerkedj tovább.
2014. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hülye, idióta, vadbarom, oktondi- le lehet ám írni. Nem sípolják ki.
2014. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez úgy hangzik mint a "nincs ló jó a szamár is"

Jó lenne ha komolyan vennéd az újat, de ha nem megy úgy is mennie kell, nem fog jól esni a közeledése...

Egy kapcsolat halála is halál, és meg kell gyászolni, neked még sajnos bármilyen édes az új gyász időd van... :((

2014. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kolosszus22 ***** válasza:

Igen várj még, saját tapasztalatból mondom, mindkettőtök érdekében.

27F

2014. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Nincs is jobb annál mint amikor az új elfeledteti a régit:)
2014. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy beleszeretnél,és már nem is hiányozna az előző.3 hónap együttjárás nem sok!
2014. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elég az,hogy összetörték a te szived nem kell még egy emberét.Forditott esetben neked sem esne jól ha búfelejtőnek használnának.Mond el a srácnak hogy nem vagy túl a régin,de vele nagyon jól érzed magad csak kell egy kis idő.Ha ezt megérti csináljatok közös programokat,legyetek együtt sokat:) Az a lényeg,ne csapd be magadat se és őt se.
2014. júl. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!