Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy kiszeressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy kiszeressek belőle?

Figyelt kérdés
kb 5hópja költöztünk el, előtte is ismertem őket de nem szoktunk beszélni most meg 2hónapja mindennap velük lógok velük vagyok (5-6srác) 2legjobb haverom lett és az egyikbe beleestem:/..monta hogy legjobb haverok maradhatunk de több nem mert nem vagyok az este, nekem ez nagyon fáj, de elfogadtam..akármilyen nehéz is. de nem tudok kiszeretni a srácból, mit tegyek hogy ne szeressem??:/

2014. júl. 23. 12:33
 1/6 KnightBalazs ***** válasza:
0%
Krumpli levest savanyúval. Az segit ;)
2014. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
szólj neki hogy te lécci üss meg
2014. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de ne szorakozzatok maar:DD

komolyan segitsetek:/

2014. júl. 23. 12:40
 4/6 KnightBalazs ***** válasza:
Hát én még szerintem gépezek kicsti, aztán meg eszek valamit ...
2014. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaj ti lányok folyton csak a helyes le szar téged típusú fiúkba vagytok szerelmesek, miért nem tudtok egyszer a büdös életben egy ronda, kedves, érző szívű fiúba is beleesni így halálosan, komolyan nem értem
2014. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerettem egy sracot akivel 8honapot jartam..csak kiszerettem belolle..es o se olt egy szepseg ..:)
2014. júl. 23. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!