Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennek a helyzetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a helyzetnek mi lesz a VÉGE?

Figyelt kérdés

Nos akkor vázolom.

Van egy férfi, aki 13 éve házas.

13 év alatt 2x hagyta el a felesége, de a férfi küzdött érte, végül mindig visszajött a nő.

Van 2 gyerekük.

Most legutóbb 9 hónapja 'bolondult' meg a nő, hogy nem szereti, elmegy, elválik, stb. Sokat veszekedtek, mert a férfi azt szerette volna, ha minden jó lenne köztük, szóval a végsőkig helyre akarta hozni, de a nő ellenállt.

Ebben a válságos időszakban ismerkedtünk meg, és egymásba szerettünk.

Viszont mostanában a felesége lenyugodott, meg próbálna közeledni, de a férfi úgy gondolja, hogy annak már semmi értelme, mert teljesen kikészült abban, amikor 2x elhagyta, meg most is, amikor harmadjára akarta elhagyni.

Mert ilyen nincs, hogy ennyire játsszon valaki az érzelmekkel, ezért ő le akarja azt zárni.

Hát nem tudom, mi lesz.



2014. júl. 24. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a pasi le akarja zárni a feleségével szerintem veled marad ;) Én ha a helyébe lennék már az elsőnél kidobtam volna a csajt.
2014. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KnightBalazs ***** válasza:
Olyan lesz a vége amilyennek ti csináljátok. Rajtatok áll a dolog. Ha elfogadod a két gyerekét akkor sztem minden esély meg van rá h összejöjjetek.
2014. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!