Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon úgy néz ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon úgy néz ki, hogy butaságot csináltam. Mit lehet ilyenkor tenni? Van még ennek a helyzetnek jövője?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg: egy évfolyamtársammal (fiú) az elmúlt kb. 2 évben jóban lettem. Van közös téma, hasonló a gondolkodásmódunk, érdeklődésünk, jókat beszélgetünk stb. Minden szép és jó lenNE, de beleszerettem.


Ő is gyakran szörföl ezen az oldalon -mint én- és korábban már írtam ki két kérdést 'rólunk' és mind a kettőt megtalálta és írt is kommentet hozzá, szóval tudja, mi a helyzet.


A legutóbbi kérdésemben ecseteltem, hogy beleszerettem, stb. Írta, hogy 'Szerintem beszéld meg vele, abból baj nem lehet :)' azaz vele. Azóta nem beszéltünk, viszont a baráti 'körömnek' (3 fő + én) meséltem erről. Az egyik srác, aki szintén jóban van vele odament hozzá és megkérdezte, hogy ő volt e (letagadta, azt mondta, nem, pedig a felhasználóneve elárulta. A srác váltig állította, mármint aki megkérdezte, hogy 100%-ig biztos, hogy nem a srác írt, pedig de, de ez most lényegtelen. Nagyon elutasító ezzel a témával a 'barátom'). Ma is odament a sráchoz, megkérdezte ezt a helyzetet megint, mert már 'nem bír minket hallgatni'. A srác, akiről a kérdés szó, azt mondta, hogy félreértette a helyzetet nagyon. Ennyit tudok, a srác nem ecsetelte nekem, hogy mit beszéltek, pedig nagyon érdekelne.


Tudom, hogy ez az egész helyzet nagyon gyerekes, meg minden és nekem kellene odamenni hozzá, megbeszélni a dolgokat. Délelőtt kihívtam a teremből, de pont becsengettek és nem mertem tőle megkérdezni, hogy gondolta ezt az egészet. Egyszerűen nem merek rákérdezni, mert félek, hogy a kapcsolatunk megromlana (bár az utóbbi időben nem beszélünk annyit és az esetek nagy részében ő jön oda hozzám, mert félek 'csak úgy' odamenni hozzá. Nem tudom, miért, pedig ha egyszer elkezdünk beszélgetni, akkor az nem 2 percig tart...)


Hogy kerek, egész legyen a történet: katolikus pap akar lenni és cölibátust is fogadott. Szilárdan kiáll e mellett szóval ezért sem nagyon merem neki felhozni a témát, pedig muszáj lenne.


u.i.: mind a ketten végzősök vagyunk.


Esélytelen? Mit tegyek? :(



2014. febr. 19. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
'Szerintem beszéld meg vele, abból baj nem lehet :)'
2014. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félek ezzel elé állni, nah :(
2014. febr. 19. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd, ha neked a félelmed fontosabb, mint a pasi, akkor így jártál.

Ennél magyarabbul nem mondhatta volna, hogy mit csinálj. Persze ha igaz, amit írsz, és tényleg tudja, hogy te vagy, és ő a célszemély.

2014. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!