Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy 3 év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy 3 év után is még feláll rám?

Figyelt kérdés
Mert itt mindig azon rinyálnak a pasik, hogy unalmas nekik a barátnőjük, ezért megcsalják őket. Vagy rosszul feltételezem?(nem provokáció, csak valami halvány reményem még van a szerelemre)

2014. júl. 25. 10:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Csoda hogy a kezedtol meg felall.
2014. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11. Ha faxtverek, se a kezemtől áll fel, ezt a hülyeséget ki találta ki?? :DD
2014. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mi már 10 éve vagyunk együtt és a férjemnek is mindig feláll rám!!! Bár szerintem nem vagyok egy szupermodell! :D
2014. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
13. Nem rád áll fel, ne álmodozz! Közben másra gondol! :DD
2014. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
18 év után is :-P
2014. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hat, van itt par bunko az tuti. Aki "raun" par honap utan a baratnojere, az vagy nagyon fiatal, vagy az erzelmi intelligenciaja a negativ tartomanyban van.


Mi tobb, mint 3 eve vagyunk egyutt a parommal es majdnem minden nap van szex es megorulunk egymasert.

2014. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
ez jóóó :) és miket szoktatok beújítani?
2014. júl. 25. 11:48
 18/21 anonim ***** válasza:
Helo! 16-os vagyok. egyelore nem ujitunk. Nalunk az van, h elegge megtalaltuk egymast a kemia szempontjabol. Ez szerintem nagyon ritka es nagyon szerencsesnek kell lennie az embernek, h olyat talaljon, akinl szinte azt erzi, h annyira kivanja, h a bore ala is bebujna. Nalunk ez van, nagyon passzol a kemiank es a szex is nagyon jo emiatt :)
2014. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem álmodozom! Tudom ennyi idő után mit kell csinálnom vagy mit kell felvennem, hogy felálljon a hanncúr léc!
2014. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az enym is feláll rá de nem attól, hogy meglátom meztelenül hanem ha hozzámbújik és érzem az illatát.
2014. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!