Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt még olyan aki megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan aki megtalálta élete szerelmét?

Figyelt kérdés

És együtt is van vele? :) Én most így érzek. Egyszerre jó és rossz is, mert félek hogy ha egyszer vége lenne, mi lenne velem... Én biztos belehalnék. Van még itt olyan? Mióta vagytok együtt? Vannak konfliktusok, illetve mennyire tudjátok őket kezelni? Főleg olyanok válaszát várnám akik már együtt is élnek.

L



2014. júl. 25. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ja
2014. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Úgy érzem. :) Bár az együttélés még várat magára. F
2014. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha félelmet táplálsz akkor az be fog következni,úgy hogy észre se veszed.
2014. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen normális egy kis félelem. Ha nem félnék hogy elveszítem, nem is szeretném. Plusz így vigyázok rá. Jobb félni mint megijedni. :) 2. Grat nektek is, remélem hamarosan együtt is élhettek. :)
2014. júl. 25. 22:02
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja, én is így gondoltam, és már majdnem 6 éve együtt vagyunk.

De ma jöttem rá, hogy valószínűleg megcsal. :(

Ez van.

2014. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ohh sajnálom. :( Remélem kiderül hogy mégse. :/
2014. júl. 25. 22:10
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Amíg benne vagy, nem látod, hogy valójában mennyire szerelem a szerelem. Azt mindig csak utólag tudod megállapítani.

Kb 50 kapcsolatom volt, és nagy szerencsémre megtaláltam az igazit.

2014. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem csak egyetlen kapcsolatom volt, Vele. Mindig is így akartam, sosem vesztegettem az időmet olyanokra akik nem érik meg. Amikor Őt megtaláltam, tudtam hogy ő az igazi és hogy vele akarok lenni. :) Utána tudom hogy nem lesz senki, mivel ha elhagy én belehalok..
2014. júl. 25. 22:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen :) lassan 5 éve vagyunk együtt.
2014. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sokszor gyanúsít azzal hogy megcsalom és ez nekem annyira fáj. Sosem csalnám meg.
2014. júl. 25. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!