Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 5eve jartunk 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 5eve jartunk 3 evet .2ev kulon de beszeltunk talalkoztunk 1-2 szer. Most ujra talaljozgatunk szerelmet valottunk egzmasnak

Figyelt kérdés

5eve jartunk 3 evet... De a lány atvert.parszor mas fiukkal talalkozgatott helyettem .. aztan szakitottam vele

volt baratnom neki baratja most neki sincs nekem sem

nemreg talalkoztunk beszelgettunk es mostanra lefekudtunk es szerelmet valottunk egymasnak

de felek vele ujra ksszejönni mert nem tudnek benne bizni .. ugy nem lenne igazi kapcsolag es a szuleim sem szeretik a lanyt azert amkt regeg.tett....

nem tudom mit tegyek mi lenne a helyes?!????


2014. júl. 13. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
komolytalan, már a címtől nem olvastam tovább
2014. júl. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyni kell...mert az a csaj nem fog változni, lehet még mindig ezt csinálja csak te nem tudod...
2014. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!