Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kétségbe vagyok esve! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ,úgy egy és fél éve megismertem egy lányt akivel a legjobb barátok lettünk szinte azonnal (16 éves a lány) ..mindig a legjobbat akartam neki..valahogy úgy sikerült h össze jött a legjobb barátommal amit lényegében én hoztam össze...én mindig azt akartam h ők boldogok legyenek...csak a probléma h a legjobb barátom 16/F mindig kihasználta a lányt..átverte..igérgette h megváltozik de mindig csak a szavak embere volt..ezt csinálja már 1 éve..a lány totál padlón van..a srác miközbe eggyütt voltak arról álmodozott h más csajokat húz meg platós autón..elhitette a lánnyal h szereti de közben meg mást szeretett..a lányt 1 év alatt legalább 20x elhagyta (nem túlzok) azért mert jött egy jobb lehetőség egy másik lány karjaiban de nem sikerült sose ezért mindig visszakönyörögte magát..azt igérgeti mindig h megváltozik stb. de a 1000 igéretből 1et nem váltott valóra ...az utolsó hónapban ahogy láttam h igazából milyen is a lány egyénisége amit eddig nem vettem észre ..szóval szerelmes lettem ..és már nem tűröm h a srác ezt csinálja..egyszerűen minden második szava hazugság... csak kanos...elmondtam a lánynak h szerelmes lettem belé már azonnal ahogy éreztem...kijártunk setálgatni csak kettesben a lányal..és tegnap is kimentünk na de mondta h megin megy ki a sráccal ..közbe azt állította a lány h már elég h már eldöntötte h többet sose lesz semmi..na és mikor ráírtam mondja h megin volt puszi meg csók...én mindíg mellete áltam mindig vele voltam vigasztaltam és bizonyítottam h szeretem de a srác sose ..a lány mégis szereti őt ..de a gyerek nem tett érte abszolút semmit...a csaj padlón van...félek h ha megin szakít vele a fiú már totál kifekszik a csaj és én nem tudok ellene tenni mert nem szeret...de mindig olyan mint ha egy kis reményt adna, azt mondta múltkor pl. ( éjjel 3 óra volt ) na és azt írja fb-n h hívjam fel..felhívtam annyit mondott h aludj jól..mondom te is és letette..oszt még fbn megírta h csak azért h az ő hangja legyen az utolsó amit hallok..mindig ilyennet mondott..most megin összejöttek ..a fiút megutáltam..a lány azt mondja h szereti őt és h most megváltozik..de mindig ez van és sose változik semmi..de attól félek ha szakít vele a fiú totál tönkre fog menni..dióhélyban : a fiú átveri hazudik kihasználja és a lány már egy éve tűri...és nekem ez nagyon fáj..mondtam neki h én vagyok az aki boldoggá tudja tenni..tudom milyen fiú már 11éve ismerem ...és csak játszik vele mint mindig...de annak ellenére h megtudta az összes hazugságát és még azt is h ki mindenkit szeretett a fiú miközbe ők eggyütt voltak...de nemérdekli..szereti..most az van h bőgök mint egy 2éves..annyi mindent tettem érte..mindig megvédtem és vigyáztam rá de ő ezt el is ismeri de mégis a másikat szereti...mit tegyek??? Mellette nem lesz igazán boldog..mint ahogy eddig sem..csak ő ezt hiába tudja még mindig őt szereti?? Hagyjam h tegyék amit akarnak? De a lány már barátként is hanyagol a srác miatt..és én nem bírom nézni h hogyan megy tönkre..de többet nem tudok tenni már..mindent megtettem..a srác abszolút semmit se tett érte a lány mégis szererti...ilyenkor mi????ha valaki átélt már hasonlót kérem írjon mert én így megőrülök nem bírom nézni ..beszélhetünk privátba is vagy skype vagy fbn és majd másolok be beszélgetéseket..a lány saját maga sem tudja h mit szeret a fiúban..kérem segítsetek mit tegyek...a helyesírási hibákért bocsi totál kómás vagyok ...

2014. júl. 26. 05:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
én nem fogok a kedvedért elolvasni 1 egész könyvet
2014. júl. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nos, ezt a regényt elolvasni ilyenkor..egy élmény volt. Ami a problémádat illeti..ezt átéltem én is, és nem egy srác még e kerek világon. Sok mindent (semmit?!) nem tudsz tenni. Ez a lány döntése, és ő nem igen fog változni a te érzéseid miatt. Hiába lennél jobb választás ezt nem értik meg, az érzések már csak ilyenek. Én azt javaslom, hogy makacsold meg magad, és nyomd el ezt az érzést. Komolyan ez a legjobb. Szard le, kösd le az agyad valamivel. Próbálj minél kevesebbet törődni a csajjal, és a gondjaival. Nem a te gondod még ha annak is érzed. Aztán az idő úgy is eldönti, hogy a leányzó neked van-e szánva vagy sem. Ha hiányol, akkor keres, ha pedig nem..nos, akkor azt hiszem megúsztad a további önkínzást.

Nem hiszem, hogy megfogadnád ezt a tanácsot, mert amikor elsőnek hallottam jómagam is, akkor egy hülyeségnek tartottam...de nem az:) De drukkolok, hogy sikerüljön elnyomni ezt az érzést.

2014. júl. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyet értek a kettes hozzá szólóval mind összesen annyit még hozzá fűznék hogy ezentúl ne mutasd a lánynak hogy mit érzel! Ne mutasd azt hogy "papucs " vagy! Ne érezze azt ha annak a kapcsolatnak vége hogy majd te egy jó menekülési útvonal lehetsz! Nehogy bele ess abba a hibába hogy hozzád csak vigaszért megy a srác majd csettint ő meg szalad vissza, mert azt tuti hogy nem éled túl! Te már tudattad mit érzel felesleges nyomulni! Elegedjen be ennyivel! Ha akar úgy is keres! Légy erős és fújj vissza vonulót egy időre és te is meg tudod hogy biztos ő kell-e neked! Az időt nem lehet meg határozni lehet egy-két hét,lehet egy-két hónap! Bár ahogy a srácot le írtad az alapján nem sokat adok annak a dolognak! Sok szerencsét és ki tartás!
2014. júl. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm , és ahogy itt írtam le a srácot az még semmi ahoz képest ami a teljes igazság ha leírnák mindent valószínűleg itt ülnék reggelig
2014. júl. 26. 08:06
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen érzem h én lennék neki a jobb választás de neki minden áron ő kell ..de miért??? Egy percig sem törődött vele ...soha..mellettem tud egyben nevetni írni lelkiznni a sráccal meg csak akkor járnak ki amikor békülnek mert a gyerek kocka..totalisan...időt nem szán rá soha..nekem elég ha azt mondja "ekkor meg ekkor ráérsz" mondom ha rólad van szó bármikor szakítok rád időt ..ez a baj h én nyujtottam neki többet és többet is tudok..de ő neki mé akkoris ő kell...ilyekor mit csináljak?
2014. júl. 26. 08:17
 6/15 A kérdező kommentje:
Sírni**
2014. júl. 26. 09:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem te építsed le magadban ezt a lányt, vonulj vissza, legyél csak egy távoli "nagybácsi", aki ellátja jó tanácsokkal, de szeressed úgy, mint egy nőt, hanem mint egy barátot, mint az elején. Csak azért szeretted meg, mert összejött a barátoddal. Ha tényleg ő tetszene neked, akkor már az elején is szerelemmel szeretted volna. Te lépj hátra. És mondd meg a lánynak, amíg nem vesz erőt magán, és nem hagyja ott a volt barátodat, akkor mást sem fog tudni találni. De ne te legyél az a más. Vegye elő az önérzetét, és dobja ki végleg azt a fiút. Egyébként biztos majdnem minden ilyen korú így szokott nőzni, többel egyszerre stb.
2014. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
de ne szeresd úgy, mint egy nőt - bocs
2014. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha majd nem.fogsz vele foglalkozni akkor jön rá h rád mindig számithatott de mivel azzal a sráccal van nem ...szoval szard le egy ideig hidd el ez beválik
2014. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és megfogadom azt h visszavonulok és majd észreveszi h hiányzok az életéból és rájön h én voltam ott mellette mindig ..még egyszer köszönöm :)
2014. júl. 28. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!