Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnök ki akar kezdeni velem, de van barátom mit csináljak? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Még nincs meg a szakmám és gyakorlati helyen nagyon szívóztak velem a beosztottjai. Én meg nem tudok elmenni más helyre mert nincsen más sajnos ezért kénytelen vagyok itt lenni.

és hát kiborultam, hogy hiába tettem meg mindent soha semmi nem volt jó és hát a mosdóban elbőgtem magam.

A főnök meg észrevett és kihúzta belőlem és hiába könyörögtem neki hogy ne mondjon a munkásoknak semmit, mondott mert utána nem szívóztak.

Viszont utána állandóan zaklatott a főnök hogy feküdjek le vele. Én meg hárítottam, van barátom és szeretem és nem akarnék.

De félek hogy kirúg és ha kirúg, akkor nem tudom megcsinálni a szakmám és vége a sulinak.

Tehát vagy a szakmám bánja vagy a kapcsolatom, ha mégis megteszem.

Elmondtam a barátomnak és mondtam hogyha hazakísér akkor talán nem lesz gond mert a főnök célozgatott rá, hogy majd meló után. De a barátom azt mondta hogy ő nem jön el, majd én megoldom.

És iszonyatosat csalódtam benne és azóta sírok, mert ha eljött volna konfliktus nélkül szépen meg lehetett volna oldani, de így nem tudom mi lesz.

És csalódtam hogy nem áll mellettem és nem segít.

Mit csináljak most, engedjek mégis a főnöknek? Ő csak kihasználni akar, de így lesz szakmám.

A kapcsolatommal meg nem tudom mi lesz, most megrendültem benne hogy akarom-e így folytatni ha a pasim ennyire nem veszi komolyan a bajaimat és nincs mellettem.

Mit tennétek a helyemben?

Vagy döntsek egy harmadik megoldás mellett, hagyjam a sulit is, pasit is? Azért sajnálnám mert csak 1 évem van a suliból és nem tudom mihez kezdhetnék szakma nélkül.


2014. máj. 14. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Más megoldás nincs, hogy legyen szakmád? Ebbe nem érdemes belemenni, mert egyre többet fog majd követelni, na meg ugye nem fog rád figyelni, csak hogy neki jó legyen... Ne menj bele, meg a pasi is lapátra érett...
2014. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg keress fel egy pszichológust, a főnököt meg jelentsd fel zaklatásért, ha nem hagyja abba.
2014. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincsen más. Amúgy meg miért rúgna ki emiatt a főnök, hogy nem fekszel le vele... Nem írtad, hogy utalt volna ilyesmire, csak hogy ettől félsz.
2014. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

engedjek mégis a főnöknek?


Dehogy engedj! Meg vagy te húzatva?

Vedd fel egy telefonra amiket beszél neked a főnök, amikor szexre invitál vagy zsarol és irány a rendőrség. Ne viccelj már.

2014. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engedj a főnöknek, ha krvának érzed magad, de ha van önbecsülésed akkor ne. Ha most ezt csinálod akkor később is így intézed majd a dolgaid? Minden jövőbeni főnököddel megkuratod magad? Ez elég beteg lenne, nem is egészséges az ilyen ember.
2014. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se engedj neki. De én a helyedben a kapcsolatomon is el gondolkonék. Milyen pasid van? Valami kis cica fiú? Azt mondta hogy old meg? Akkor ezzel az erővel ha rajta múlik bárki bármit meg tehet veled!? Szerintem ez qrvára nem egészséges. De utálom az ilyen palikat. Minden esetre szívből kívánom neked hogy jól gyere ki ebből a dologból. És ha tényleg nincs más megoldás akkor irány a rendőrség valami bizonyítékkal, felvétellel stb. (Ha lehet) és nagyon sajnálom hogy így jártál és nem tudok többet segíteni! /F
2014. máj. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most kell a fizetésemelés, vagy nem??
2014. máj. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ŐŐŐ... Majd a barátod megoldja? Ha én lennék a barátod, a főnököd épp orrplasztikán bőgne... Hagyd a főnököt, vagy vedd fel, azt jelentsd fel a pcsba.
2014. máj. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy kétségbe vagy esve. Ilyenkor úgy tűnik, mintha alig lenne választás és mintha félni kellene. De a jelenlegi látszat ellenére sosem vagy rákényszerülve semmire. Mindig van választásod, mégpedig több mint kettő. Te választod ki, minek van helye az életedben és minek nincs. Nem a helyzet, hanem a félelem bénít le. Mi a legrosszabb ami történhet? Vegyél egy nagy levegőt, bólints rá a legrosszabb eshetőségre, és felszabadul az energiád. Senki és semmi nem manipulálhat már. Ki a franc mondhatja meg neked, hogyan élj? Felnőtt nő vagy. Méltósággal járj, és ha valaki szórakozni mer veled, hát üss oda (vagy keress magad mellé valakit, aki ezt megteszi)! 24F
2014. máj. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én tök bírom ezeket a mai csajokat ,lazán meg lehet őket zsarolni....hogy én miért nem vagyok ilyen ösztöny lény ,mint a főnököd? Persze dugj vele ,meg a melósokkal is utána.
2014. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!