Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak úgy szertefoszolhat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I.Love.Myself kérdése:

Csak úgy szertefoszolhat egy ilyen különleges dolog?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Rólam és egy 20 éves srácról fog szólni az előre szólok nem rövid sztori. Minden vélemény érdekelne.

Szóval első találkozásunk kicsit furcsára sikeredett mert én akkor az egyik volt haverjával füzögettem nemszerelmi szálakat(magyarul kavartunk). Ekkor nálam iszogattunk és én kavartam a volt haverjával ő meg egy barátnőmmel. Ekkor még túlságosan a másikkal voltunk elfoglalva ahhoz,hogy egymással foglalkozzunk.

Második találkozásunkkor egyedül ültem egy gyorsétteremben (gyors reggeli munka előtt),ő meg bejött a haverjával egy buli után. Ekkor beszélgettünk először hosszabban. Kint eszegettünk 3an,húztuk egymás agyát, oltogattuk egymást és nevettünk az egészen,aztán elmondta hogy amúgy ő kavarna velem,szerinte milyen jó nő vagyok. Erre nem mondtam semmi t,tovább beszélgettünk.

Harmadszorra egy buliban voltunk,ahol körülbelül 2 szót váltottunk egészen amig az ő barátai le nem léptek. Engem úgy volt kocsival visznek haza,ő is autóval volt de ivott igy nem vezethetett és mivel ugyanarra lakunk és a barátai leléptek megkért hogy maradjunk az első buszig amig potom 3 óra volt még hátra. De nagyon jól elvoltunk. Ittunk tovább,beültünk a kocsiba,zenét hallgattunk,nevettünk. Nagyon jól éreztük magunkat aztán meg akart csókolni. De nem engedtem,nem éreztem korrektnek mert akkor még csak nem rég lett vége a "csak szex és más semmi" dolognak a volt haverjával. Aztán befeküdtünk a hátsó ülésre és aludt unk egymáson.

Majd következőleg megint egy buliban találkoztunk,ahol én éppen az exemmel beszélgettem(teljesen hétköznapi témákról) amikor is őodajött kettőnkhöz és feltünően elhivott a sráctól (ő nem tudta hogy volt köztünk valami,csak azt hitte flörtölök vele). Majd meghivott egy italra. Álltunk egymással szemben a táncparketten kezében az ital,addigra én megittam,megkérdezte kérek e;igen,hát persze. Aztán ő egy kortyot,és megint én jöttem. Az utolsó kortynál megkérdezte kérem e, bólogattam erre ő szájába önti és megcsókol vele. Majd egész este kézen fogva sétáltunk ittunk nevettünk majd megkért hogy menjek vele haza. Hosszas kérlelés után elkéreckedtem a barátnőmtől és haza taxiztunk hozzá. Csináltam neki vacsorát,ekkor poénkodásból persze mondta hogy elvesz feleségül,majd hozzátette teljesen komoly arccal,hogy amúgy összejönne velem. Aztán elmentünk aludni,ahol a csóknál nem engedtem többet.

Erre rá három-négy napra irtam neki,hogy nem tetszik,hogy nem tudom mit akar;csak a testem vagy engem. Erre a válasza: Hát nem tudom,nem ismerjük még egymást

Majd beszélgettünk még facebookon de ott mindig csak veszekedés lett a vége,igy megbeszéltük hogy ne beszéljünk facebookon,de ennek ellenére mindig irt. Bár ekkor sosem beszélgettünk sokat.

Majd egy haverjával kihivtak engem és a barátnőmet kocsikázni és egyszercsak megállt ott ahol akkor álltunk amikor a kocsiban aludva vártuk a buszt,hátranéz a szemembe és mondja: "Emlékszel? Ez a mi helyünk." Aztán a haverjat és a barátnőmet hazavitte,én maradtam csak hátra. Ekkor mondta,hogy hazavisz de előbb mutat valamit. És elvitt szlovákiába a "zenélő házhoz" Ami reggel 6tól este 10ig minden nap ugyanaz az opera megy már 14 éve idegtépően hangosan. Ámulva néztem. Aztán hazavitt és szájrapuszival búcsúzott.

Aztán elhivott bulizni,majd magához ahol lefeküdtem vele. Másnap irt és kérdezte mikor találkozunk legközelebb. Mondtam neki,hogy a hétvégén dolgozom 1 óra autóútra tőle 3 napig reggeltől estig és ugyanezen a helyen este bulizom azutáni héten meg siófokon leszek barátokkal úgyhogy nem fog menni. Erre szombaton lejött egy barátjával oda ahol buliztam.Aztán megkért hogy menjek vele haza. Igy is lett. Előtte még kocsikáztunk majd hazamentünk hozzá. Megint megtörtént. Reggel kikisért a buszhoz és csókkal búcsúzott.

Azóta siófok után rámirt,hogy kifeküdtem e a bulit,erre válaszoltam,de ezt már meg sem nézte. Azóta eltünt. Nem ir,nem hiv,nincs azokon a helyeken ahol anno biztos összefutottunk volna. Pedig komolyan hittem bennünk. De nem értem a helyzetet. Most rájött,hogy nem kell neki barátnő és nem akar fájdalmat okozni csak ott hagy vagy csak nagyon csúnyán átvert hitegetésével? Minden vélemény érdekelne! Irjak neki,hogy zavar hogy nem ir? Keressem? Várjak? Menjek oda ahol találkozni szoktunk? Minden vélemény érdekelne! Köszi,hogy lolvastad,azt meg még jobban ha segitesz!



2014. júl. 26. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de már olvasok könyvet, egyszerre csak egyet szoktam.
2014. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tgeenay ***** válasza:
tldr :D de valószínú ,hogy már megkapta amit akart kétszer is ;)
2014. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sajnállak :(
2014. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Eddig voltál érdekes neki, talált újat.
2014. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak addig kellettél neki amég le nem fektetett. Amikor megint dugni akart meg nem értél rá ezért keresett mást.
2014. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Te mennyit kerested őt? Ha többnyire ő keresett, s te őt nem magadtól, lehet, hogy úgy vette, neked nem olyan fontos a dolog, csak nem akarod megbántani. Amúgy nem tudom, mikor írtad neki a legutóbbi üzeneted, bármi lehet vele, ami miatt nem válaszol, és nem is láttad a szokott helyeken. Szerintem, ha ennyire érdekel, és van rá módod, próbáld elérni. Ha ez nem sikerül, esetleg tudakozódhatsz felőle közös ismerősöktől, mi újság vele.
2014. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Abból amit írtál, csak dugni akart. De az is lehet, hogy történt vele valami. Ráírhatnál ha ennyire érdekel. Ne haragudj, de őszintén szólva, bármilyen szép is lehetsz, nekem nem kellenél mert egy olyan lánnyal aki ilyen életet él, nem tudnék mit kezdeni én sem pár dugáson kívül, aztán megunnám. Valószínű, hogy erre ő is rájött és ez történhetett...
2014. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Előző hét szombaton beszéltünk utoljára,akkor ő irt rám,hogy kifeküdtem e a bulit,erre én fogjuk rá de erre már nem válaszolt. Az előtt pénteken meg én irtam neki,akkor is csak keveset beszéltünk. Én kerestem őt,mert hittem bennünk,de azért hagytam,hogy ő többet keressen engem. Csak tényleg tökéletes volt minden. Nagyon egymásra voltunk hangolódva. Azonnal megtaláltuk a közös hangot. És ennyire váratlanul egyszercsak vége. Én nem találok válaszokat. De örülök,hogy ti közelebb visztek hozzá.
2014. júl. 26. 21:56
 9/13 anonim ***** válasza:
beszéltetek már?
2014. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Telefonja nincsen? Vagy az túl egyszerű? Beszéljétek meg korrektül. Játszatok nyílt lapokkal. Egymás agyát húzzátok csak. Jó hogy nem akar játszani. Meg gondolom te se...
2014. júl. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!