Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történik, ha egy tanár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha egy tanár összejön a VOLT diákjával? Többi lenn..

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az már nem törvényellenes, mert már nem áll fenn köztük a tanár-diák viszony, de adódhat belőle mégis probléma? Tehát ilyen esetben a tanárt kirúghatja az iskola igazgatója azért, mert mondjuk rossz fényt vet mind a tanárra, mind az iskolára, hogy egy volt diákjával van? Ilyenkor a tanárnak ajánlott otthagynia a sulit és elmenni máshova tanítani, vagy maradhat ugyanott? Mit gondoltok erről? Esetleg személyes tapasztalatok/hallott történetek?

Köszi előre!



2014. júl. 30. 23:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
A VOLT diákjával a VOLT fesztiválon?
2014. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 C0r3 ***** válasza:
61%
A VOLT fesztnek vannak diákjai? Aztakeci erről se hallottam még lel
2014. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Fél pár (lyukas) zokni eladó!
2014. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat, légyszi! Csak direkt kihangsúlyoztam a "volt"-at, nyilván nem a fesztiválra gondoltam. -_-'
2014. júl. 30. 23:53
 5/21 A kérdező kommentje:
A fél pár lyukas zoknid se nagyon érdekel, de azért kösz, kedves 3-as.
2014. júl. 30. 23:56
 6/21 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm összejött a matek tanárával gimi után. Azóta is együtt vannak.
2014. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Kétlem, hogy lenne probléma, mivel így már semmi köze nem lehet az iskolának hozzá. De gondolja meg a tanár, hogy megmeri-e kockáztatni ettől függetlenül.
2014. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6-os, de ugyanott tanít az a tanár, ahol akkor tanított, amikor a lány még a diákja volt? Volt belőle probléma?
2014. júl. 30. 23:59
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle gond, amúgy elég izgalmasnak hangzik :)
2014. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
mi történne? semmi
2014. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!