Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történik, ha egy tanár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha egy tanár összejön a VOLT diákjával? Többi lenn..

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az már nem törvényellenes, mert már nem áll fenn köztük a tanár-diák viszony, de adódhat belőle mégis probléma? Tehát ilyen esetben a tanárt kirúghatja az iskola igazgatója azért, mert mondjuk rossz fényt vet mind a tanárra, mind az iskolára, hogy egy volt diákjával van? Ilyenkor a tanárnak ajánlott otthagynia a sulit és elmenni máshova tanítani, vagy maradhat ugyanott? Mit gondoltok erről? Esetleg személyes tapasztalatok/hallott történetek?

Köszi előre!



2014. júl. 30. 23:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja és egyet értek az kérdezővel abban, hogy ez nem gusztustalan.A szerelem nem korfüggő és miért nem szerethetne bele egy biológiailag már érett(és egyes esetekben szellemileg is) fiatal nő egy normális,egészséges,vonzó érettebb férfiba?

Le lehet pontozni,de ez az én magánvéleményem.

Előző voltam.

2014. aug. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!