Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belemennétek egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, Londonban élek. Megismertem egy 47 éves török férfit. A felesége és gyerekei (26, 21, 17 és 16 évesek) Törökországban élnek. Évente néhányszor hazautazik hozzájuk. Én nem akarok saját gyerekeket.

Felajánlotta, hogy költözzünk össze és legyek a "londoni felesége". Az ő családja Törökországban természetesen nem tudna rólam. Az én családom sem tudna róla Magyarországon - ez az én feltételem.

Mennyire működhet egy kapcsolat a család teljes kizárásával? Morálisan mennyire gáz egy nős férfi "másik" nőjének lenni?



2014. júl. 31. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szerintem megéri

furcsa helyzet, de mindkettőtöknek megfelelő lenne, a feltételek megszabva, nem akarsz gyereket

ha téged ez a kapcsolat kielégít, nem vágysz igazi szerelemre, vagy jobban hozzád illő párra, akkor mindenképp próbáld meg, tapasztalatnak is jó, ha véletlen rosszul sülne el:)

2014. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Te már egyszer kérdezted ezt.....
2014. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged nem zavar, hogy a pasi annyira görény, hogy a feleségét csalja és téged csak a londoni ürítésére használ, akkor menj bele.

Ha viszont van gerinced és empátiád, akkor hagyd ki.

2014. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
azóta ezen gondolkodsz???
2014. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, azóta ezen töröm a fejem. Egy hét múlva utazik a családjához, egy hónapig lesz otthon. Amikor visszajön, akkor lesz esedékes az összeköltözés, amennyiben belemegyek. Ennyire tanácstalan még sosem voltam. Szívem szerint belemennék, másik oldalon viszont az eszem azt mondja, hogy túlságosan megkomplikálom az életemet.
2014. júl. 31. 21:32
 6/16 anonim válasza:
Én el sem gondolkodnék rajta. Folyamatos szégyen érzetem lenne és bűntudatom. Egy ilyen kapcsolat sose jó és nem adod meg magadnak a lehetőséget, hogy megtaláld az igazit.
2014. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, feleslegesen korlátoznád le magad és kötnéd hozzá magad egy olyan emberhez, aki egy görény.

Ráadásul ki tudja, hogy melletted nem kefél-e még xy nőkkel? Ha a feleségét megcsalja, akkor szerinted téged tisztelni fog? Hát nem.

Aztán majd bekapsz valami szép nemibetegséget,stb..

2014. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 HUN_Sector ***** válasza:

S gondolj arra, mi lesz ha véletlen teherbe esel... na de ez csak egy indok a sokból, hogy miért nem.

HA veled nem, majd mással fogja csinálni. Neked viszont legyen annyi tartásod, hogy:

ad. 1 - nem apapótlót keresel

ad. 2 - nem adod oda magad használati kéjtárgyként

ad. 3 - nem állsz bele egy házasságba harmadik félként

2014. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele, sajnálnám a feleségét nagyon. Ráadásul ha vele ilyen szemét a pasi, gondolj bele, veled mikre lenne képes...
2014. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de a ezt a férfit egy görénynek tartom. Ne menj bele már csak a feleség iránti empátia miatt! Gondolj bele te hogy éreznél a feleség helyében.
2014. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!