Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek h kiverjem végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek h kiverjem végre a fejemböl? Miert gondolok rá folyton?

Figyelt kérdés

sziasztok


az a problémám h távol lakok a barátomtól (400-500 km) és van a faluban ahol lakok egy fiu, aki nagyon bejön. de nem akarom megcsalni a barátomat de miert van az h egész nap erre másik srácra gondolok? munka közben is, ha nem dolgozom akkor is, és mindig ürügyet keresek h arra járjak amerre ő van, vagy szokott lenni többször h minhta véletlen futnánk ösze de közben direkt megtervezem. szeretem a barátom, hiányzik csakritkán tudunk találkozni sajnos. most azéert van büntudatom mert a barátom pont nyár végén jönni akar hozzám egykét npos nyaralást tervez nekem. én meg a háta mögött másra gondolok és direkt akarok a gyerekkel találkozni, beszélgetni...egyébként nagyon értlemes a gyerek, tényleg jó vele dumálni, meg ugy érzem tetszik az h csapja a szelet, és jolesik a nö oldalamnak.

szerintetek? mit kell tennem h ne gondoljak ra folyton? mert ez nem normális igaz? kösz a válaszokat (20N)



2014. júl. 31. 22:42
 1/4 kori21 válasza:
Hat eleg rossz a helyzet a paroddal kapcsolatban...nagy messze lakik es ez gaz...es az mar rossz dolog h masra gondolsz amikor van baratod es sztem szakits vele...a tavolsag megoli a parkapcsolatokat es hat sztem ne lopd az idejet azzal h vele akarsz maradni...o is fog talalni maganak part es ugyerzem neked mar megis van.
2014. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Nem lehet életed végéig egy fiúért odalenni. Mindig lesznek kísértések. Az már csak rajtad múlik, hogy szereted-e annyira a párod, hogy ne csald meg vagy ne szakíts vele egy fellángolásért. Mert ilyenkor az ember elfelejti feltenni magának a kérdést, hogy pár óra kalandért megéri-e kockáztatni egy jól működő kapcsolatot.

Egyébként meg ez furán fog hangzani, de örülök, hogy érzel bűntudatot, hidd el ez jó dolog :)

2014. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert ilyenkor az ember elfelejti feltenni magának a kérdést, hogy pár óra kalandért megéri-e kockáztatni egy jól működő kapcsolatot."


Egy jól működő kapcsolatot? Ha az lenne, nem alakulnának így a dolgok - szerintem.

2014. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hármas! Neked soha nem tetszett meg más, miközben kapcsolatod volt? Szerintem olyan ember nincs, de javíts ki ha tévedek.
2014. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!