Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy "fiatal pár" gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy "fiatal pár" gondolok itt 17-18 évesekre együtt akar aludni, akkor sokszor a szüleik, vagy akár csak az egyikük szülei miért problémáznak rajta?

Figyelt kérdés
Hiszen "csak" alszanak. De ha szexelni akarnának, akkor azt megtehetik nappal is, mert sok ismerősömnél látom, hogy korombeliek (én 17 vagyok, fiú) mennek át (nyilván) egymáshoz napközben a lányok a pasijukhoz, a fiúk barátnőhöz és ezt nem kifogásolják a szülők. Még akkor is előfordul ha nincsenek otthon, mert hát nem mindig vannak. Meg ha igen, akkor is megtörténhet, nem figyeli őket senki 0/24-ben. Tehát visszatérve szexelni nappal is tudnának/tudnak akkor mi ez a nagy "félelem" az ottalvás körül? Elsősorban örülnék ha tudna olyan anyuka-apuka válaszolni, akinek mondjuk korombeli a gyereke, és hasonló a helyzet. Vagy volt hasonló.
2014. júl. 28. 08:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld megérteni a szülő logikát! Ez csak akkor érthető, ha már te vagy a szülő. :)
2014. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De most tényleg? Hiszen valahol ha nem is a felszínen de tudják, hogy ez így van, csak azzal asszociálják , hogy ottalvás-szex vagy mi?:) :D
2014. júl. 28. 09:01
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

óriási hülyeség a szülők részéről eltiltani a gyereket a szextől a helyett, hogy támogatnák őket... dugni így is úgyis fognak, a kérdés az, hogy fognak-e védekezni, meg higénikus körülmények között történik-e.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

2014. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én még azért olyan idős nem vagyok, hogy a fiam lehetnél, de barátnőmmel beszélgettünk már a gyerek témáról, meg munkatársaimmal is, ahol például van gyerek.

Többen is így gondolkoznak körülbelül:


Ha fiam van/lenne, akkor nem érdekel, hogy átjön a barátnője, meg hogy mit csinál vele.


Ha lányom van/ lenne, akkor az biztos, hogy egy "suhanc" sem fog hozzáérni, amíg nálam lakik. Max. ha bizonyít is valamit.


Persze ez inkább a férfiak véleménye. Bár a barátnőm is ezen a véleményen van. A munkatársnőim kicsit finomabbak azért. Szóval inkább az apáktól félj! :D

2014. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy lányom és én ráhagytam 16 éves kora óta hogy ő döntse el, kivel mikor akar járni és ott alszik-e vagy nem. Akkor jött össze egy fiúval és péntek-szo.vasárnapot sokszor együtt töltötték és ott is aludt. De sok szülő nem ennyire nyitott, szerintem is a szexuális életet megkezdhetik ugy is, ha épp nem alszanak ott, nem kell ehhez ott alvás. De az ottalvás ellen még az is szólhat, hogy ugy érzik elvesztik a gyereküket, kirepül a családjukból,mert már nem alszik otthon és még korainak találják, hogy komollyá váljon egy kapcsolata, fontosabbnak éreznék a tanulást. Tehát nem mindig attól féltik igazán hogy most épp lefekszenek-e vagy nem, inkább hogy még fiatalok, ne kötödjenek annyira egymáshoz, hanem napközben találkozgassanak, járjanak bulizni, azt ha megunják egymást, találjanak még másik társat is ne ragadjanak le annál az egynél még fiatal korukban.
2014. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én 17 éves vagyok, még szűz. Ha azt nézed, én Áprilisban már 18 vagyok, nekem már szerintem senki sem szólna, sőt anyum egyszer célzott rá, mikor bulizni mentem ide-oda (és tök ciki volt) , hogy ha kell gumi, akkor szóljak ha kell megveszi. Ha odakerül a sor nyilván nem fogok szólni....:D Szerintem neki is kellemetlen volt, de gondolom érezte, hogy tudatnia kell velem valahogy ezt...
2014. júl. 28. 09:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés a szülői mérlegelés körébe tartozik. Lehet miérteket feltenni, de felesleges. Azért van így, mert a szülő saját elhatározásából így dönt, legyen bármi is az indítéka vagy szándéka.
2014. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, szerintem is többeknél olyan dolog lehet a háttérben, hogy úgy érzik ez túl komoly dolognak tűnne, vagy valami ilyesmi. Bocsi, ha hülyén fogalmaztam.
2014. júl. 28. 09:16
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, hogy egy srácnak teljesen más. Valószínűleg 16 után én hagynám a lányomat is a saját életét "élnie", de azért nem bánnám, ha ismerném azt, akivel csinálja legalább. Meg persze ha a tanulmányi eredménye elfogadható, ahogy a céljai is. Ha meg valami ecsetfejű divatmajom srác lenne az, akkor meg tuti kiütném.
2014. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

érdekes nézőpontok vannak itt, de egy azért közös mindegyikben: izgalmas, hogy a szülő akarja a gyereke ízlését megválasztani, és csak akkor jöhet, ha neki is megfelel és ha bizonyít és ha nem divatmajom és stb. na így keletkeznek a fantasztikus konfliktusok és leválási problémák, amikor a szülőnem tudja elfogadni, hogy bizony a tizenéves gyereke egy önálló személyiség már.


egyébként meg ne viccelj már, sztem amelyik szülő ezen problémázik, az egyszerűen nincs tisztában a realitással. amikor a 15 évesek igen nagy része rendszeres szexuális életet él, én elég képmutatónak tartom ezt az ottalvósdi tiltást 17 éves korban ...

2014. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!