Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátomról lenne szó,már ha az még... Nem tudom miért nem ír tegnap este óta.

Az utóbbi időben sajnos sokat veszekedünk pedig előtte sosem. Egy múltbeli lány miatt kezdődtek a problémákat ,aki (talán )még most is a képben van . Azt mondta nekem,hogy nem volt köztük semmi,"csak "csókoloztak meg összejártak beszélgetni néha. 2 éve ismeri őt,és mikor velem megismerkedett még akkor is talizott vele egyszer. Ezt megbeszéltük akkor, és azt is,ha vki bármi probléma,baja van,vagy vmi nyomja a szívet kettőnkkel kapcsolatban azt elmondjuk és megbeszéljük,de úgy néz ki még sem jó így sem. Kedden felkapta egy ártatlan mondaton magát. Mégpedig azon,hogy szóban (élőben)is félre lehet érteni a másikat nem csak írásban. Erre ő azt mondta,hogy én direkt kötözködni akarok vele,és ne nézzem hülyének. Fogva magát és inkább lelépett. Én meg visszabeszéltem neki,hogy ennyit arról h többet nem beszél velem csúnyán,menjen oda ahol eddig is voltennyit arról,hogy ,elmondjuk ha vmi foglalkoztat és hogy akkor ezek után nem fog velem többet csúnya beszélni,sőt sehogy sem. Pedig előtte az összeköltözés volt a téma,ő mondta ,h velem akar együtt élni,de hol azt mondta komolyan gondolja hol meg hezitált,és olyanokat mondott ő ehhez már lehet öreg (29 éves!)

3 napig nem beszéltünk.Tegnap ráírtam hogy egy hírt elmondjak neki. Beszéltünk és feljött ,hogy már most változik az élete. Kérdeztem miben? Én elhiszem h fáj neki hogy 6 év után kirúgták ,de akkor sem rajta kéne levezetnie! És elmertem neki mondani amit gondolok. Gondolom most ez fáj neki. Azt írtam,hogy nem is

tesz érte semmit,hogy külön életet

éljen és csak a szüleit hibáztatja

mindenért pedig ő is hibás mert nem

tesz semmit. És jó volna ha végre

eldöntené mit akar ,mi(k) a céljai ,mert addig

húzza,hogy tényleg túl öreg lesz és

egész életében otthon fog maradni. Én sem vagyok jobb helyzetben mint ő,de én most elkezdtem tenni azért,h külön kis életet tudjak élni. Pedig tényleg nem rossz szándékból írtam ezeket .

Nem tudom mi rosszat mondtam ezzel ?Mit csináljak ? Fog írni vagy sunyin inkább tovább áll?



2014. aug. 2. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nem tudom miért nem ír tegnap este óta."

ma 13:40


:D

2014. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
URAMISTEN!!!! Lehet alszik??? :D
2014. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet nektek ez vicces de nekem nem az. Aggódom.

Egyébként ilyen sokáig nem szokott aludni.

2014. aug. 2. 16:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!